Wpis z mikrobloga

  • 225
@myrdol no to jest realny problem, że dorosłemu człowiekowi zabrania się wydawać pieniądze wtedy, kiedy ma na to ochotę i że generują się kolejki, których wcześniej nie było. W imię walki z "wrogiem", którego sami sobie wymyślili, stworzyli dodatkowe problemy, a banda "oświeconych" z klapkami na oczach jeszcze im przyklaskuje, bo innych ludzi "dupa piecze". XD

To jest główny cel Polaka, nie rozwój, nie dobrobyt, tylko żeby somsiada dupa piekła.
  • Odpowiedz
@widaczew skandaliczne jest to ze ja sobie chce wydać swoje pieniążki o 3:00 w nocy, ale mnie ograniczają bo o tej porze są zamknięte sklepy. Ludzie szukają problemow na siłę,a kolejki były tylko ty ich nie dostrzegałeś bo chodziłeś w niedziele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@myrdol chodziłem w różne dni, handlowa niedziela mi znacznie ułatwiała wszystko, bo mogłem sobie na chwilę wyjść po jakiś potrzebny drobiazg i nie musiałem stać w kolejce nie wiadomo ile. Tu nie chodzi o granicę życia i śmierci, tylko o rezygnowanie z wygody tylko po to, żeby ktoś sobie mógł zaskarbić przychylność krótkowzrocznego elektoratu, a na końcu i tak nikt nic nie zyskał.

Właśnie, niektórzy szukają problemów na siłę i wprowadzają absurdalne
  • Odpowiedz
@phsbdg To wina PIS, że ludzie muszą dziś iść do sklepu bo jutro nie mogą. Czy serio trzeba jakiś wielkich umiejętności intelektualnych żeby zrozumieć pewną zależność? XD komuniści to jednak debile.
  • Odpowiedz