Wpis z mikrobloga

Po pierwsze brakuje srednika


@allthethings: Nie brakuje średnika, ten nawias wyżej to zamknięcie tablicy, która jest ostatnim elementem innej tablicy, nie może mieć średnika.

po drugie zakonczenia skryptu php


@allthethings: Niepotrzebne

po trzecie objecie znacznikami php linijki 308


@allthethings: Też nie powinno być potrzebne, to był środek jakieś zwykłem funkcji php, do której @piterto wkleił ten kod od fb który wszystko popsuł.
@piterto: Linie 295-304 są tam niepotrzebnie doklejone - część html'a w pliku z funkcjami php. Wygląda na to, że miały iść do tablicy jako string, który potem miałby być wstawiany funkcją - wtedy wyglądałoby to np. tak (od linii 294):

),
'something_facebook' => <<<'STRING'
`
```...```

```STRING```
);`
@Benzen: dzięki. jestem na ftpie w pliku w tym themie (functions.php) i nie moge wprowadzić zmian, bo plik jest zablokowany. Nie da się go odblokować. Jakies pomysły?
@piterto: Pewnie uprawnienia się nie zgadzają. Spróbuj jako root (jeśli masz taką możliwość). A najlepiej edytuj go tak jak wtedy kiedy wrzucałeś tan tego htmla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Benzen właśnie nie mogę, bo zablokowało mi tez dostęp do panelu wp. A na ftp functions zablokowane. Sorry za głupie pytanie, ale nie ogarniam, jak spróbować jako root?
@piterto: Musisz zalogować się na użytkownika 'root', albo może gdzieś w kliencie ftp jest opcja żeby edytować jako root. Szczerze nie mam pojęcia bo nie korzystam z ftp