Wpis z mikrobloga

Kiedy ja musiałem z---------ć żeby móc do gęby włożyć najpodlejsze jedzenie z dyskontu, normiki studiowały i świetnie się bawiły za hajs starych.... Oni będą mieli co wspominać na starość, jak imprezowali i ruchali. Ja do dziś mam koszmary z januszexu i z-----e zdrowie, nawet silne tabletki przeciwbólowe nie dadzą rady uwolnić się od bólu.

no ale pieniądze szczęścia nie dają xD

#przegryw #feels #depresja #smutnazaba
LajfIsBjutiful - Kiedy ja musiałem z---------ć żeby móc do gęby włożyć najpodlejsze j...

źródło: comment_hA27kds2tyAIWbeUIUVBa8mhrSZDW8Nv.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pan_Wiechu: dokładnie... Wszędzie w ogłoszeniach do lekkiej pracy biurowej trzeba mieć super niesamowite umiejętności a jakimś magicznym sposobem normik co nawet swojego ajfonika z pękniętym ekranikiem (oczywiście zbity na imprezce ) nie potrafi obsługiwać dostaje " odpowiedzialną pracę w biurze"
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: wyjechałem do norwegii w ciemno. W sumie 4 razy, 2 razy na stopa z namiotem k---a. Z-----------m przerzucając 25 ton skrzynek w ciągu zmiany i szedłem spać do namiotu ukrytego w lesie (XD XD XD). Innym razem robota na 2 zmiany i pewnego tygodnia zrobiłem rekord 105h godzin roboczych w 7 dni (odliczając przerwy).
Niedawno wróciłem z półrocznego rejsu głównie po afryce. Codziennie do pracy przez pół roku xD
Wiem, że jest dużo bananów mających hajs od rodziców. Też chciałbym, żeby moi mieli hajs, no ale takie jest życie. Mi się udaje mimo bycia leniwą k---ą, bo rzucam się ciągle na głęboką wodę, a wtedy jak masz groźbę głodu śmierci i bezdomności nad głową (albo najgorszą groźbę wszechczasów - tego, że będzie tak już zawsze jak teraz) to nie ma c---a, że nie ruszysz d--y.

Rusz dupę nie narzekaj.
Będziesz tym o którym będą mówić, że doszedł sam do wszystkiego co ma i będziesz
  • Odpowiedz
@moczarny: praca. Po norwegii poszedłem na taką szkółkę na morskiej i się szkolę na elektroautoatyka. W sumie jak się ogarnie to w 2,5 roku jesteś w stanie dojść od zera do dyplomu elektroautomatyka okrętowego i mieć jakieś przyzwoite zarobki. Na szkołę i kursy tak z 15-16k.
  • Odpowiedz
@moczarny: nie. Szkoła policealna. Dosłownie pół roku przed jej rozpoczęciem nie wiedziałem czy w gniazdku jest prąd stały czy prąd zmienny xD No ale na morzu patrzą przede wszystkim na morskie dyplomy certyfikaty i doświadczenie. Chociaż nie wykluczam, że jak będzie czas to jakiegoś inżyniera zrobię
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: pieniadze nie wiadomo jakie nie sa potrzebne do fajnego, szczesliwego życia, aczkolwiek z racji europejskich cen, powinni wszyscy rodacy mieć te 1k ojro netto minimum i wtedy uśmiechniety naród by był, a nie 1,5k-2,5k najczęstsze wypłaty w kraju, a wynajem/kredyt z rachunkami 1,5k. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rasporas: fajnie, jesteś dynamiczny :) ja niestety jestem paraliżowany strachem, a rozmowa z obcą osobą przyprawia mnie o słabość i zmęczenie.... nie chcę tak mieć ale mam. kiedyś nawet jak wychodziłem z domu to mi się robiło słabo i duszno. wiem co to głód, a gdyby nie przyjaźni ludzie byłbym bezdomny. a jak myślę o śmierci to robi mi się tak przyjemnie i fajnie ¯\_(ツ)_/¯ byłem za granicą ale musiałem
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: e tam. Na siłę zagadaywałem kiedyś do dup żeby się przemóc. 3 podejścia do Demonic Confidence (dla wielu jestem psychol, ale to całkiem logiczna rzecz). Jazdy na stopa, różne kombinacje. Mimo wszystko czuję, że jestem krok od depresji, ale uciekam ciągle w coś nowego.
Co do śmierci sam miałem podobnie. Z tym że na statku zdarzyło mi się, że gość zostawił u mnie w pokoju jakiś płyn do czyszczenia
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: albo nie znają innego punktu widzenia.. jak ktoś urodził się w ustawionej rodzinie i od dziecka miał wszystkiego potąd to może być nie szczęśliwy bo od zawsze dla niego to był standard..
  • Odpowiedz
@caos: taaaa, znam takich wielce biednych studentów, nic od rodziców nie dostają oprócz kilkuset złotych miesięcznie, jedzenia, doładowań telefonów, paliwa do samochodu xD a i jeszcze stypendia i zasiłki xD
a wielce biedni bo musza pić zubrówkę a chcieli by smirnoffa xD
  • Odpowiedz