Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa dzialaja ;)

mnie na przyklad bardzo na uklad nerwowy - wszyscy i wszystko #!$%@? 24/h, nie mowiac juz o samopoczuciu i bezsennosci ;)

szkoda zdrowia te gonwa, utnij 400-500 kcal i redukuj z głową :)

dorzuc troche ruchu jeszcze i sam sie zdziwisz jak szybko ubywa fatu ;D
@kozaqwawa
@ethics
E tam zaraz nie działają.
Działają, niektóre. Zamiast gotówcow robilbym stacka i cyklowal. Trzeba to cyklowac inaczej nabiera sie tolerancji.

Jak sobie załatwisz efedryne, to juz wygrałeś walke z fatem. Stackuj z kofeina i aspiryna, popularbe ECA.

Jak sobie nie zalatwisz to troche trudbiej5, ale johimbina, stackuj z kofeina i cykluj. Ja robie 2 tyg on, dwa off
@kozaqwawa: Działają, ale nie są to środki cudy ( a większość myśli, że zrobią za nich całe odchudzanie). Najbardziej udowodnione działanie ma zielona herbata. Najgorzej jak ludzie kupują spalacz, a do tego zaczynają więcej jeść, bo przecież jest spalacz. Mirki dobrze radzą, więcej ruchu, cięcie kalorii, to zawsze da lepsze rezultaty niż spalacz. On jest polecany dla osób już zrzucających wagę, chcących jeszcze bardziej podkręcić tempo zrzucania.

Pomyśl o zwiększeniu białka
@151346136: efedryna, ECA, clen to nie spalacz a lek. Nie myl pojęć. Tak jakby gość się pytał czy suple działają a ty byś odpisał, że trenbolon działa. OP się pytał o dostępne w sklepach fat burnery.
@ethics to ze cos ma jakies przeznaczenie, nie znaczy ze nie ma też innych.
Sa to srodki zakazane przez WADA i nalezy je traktowac jako doping.
Ale wiadomo jak z narkotykami, wszystko do jednego worka sie wsadza.

Jest roznica pomiedzy braniem efedryny a trenu

Efedryna ma sie do trenu tak, jak kava do amfetaminy.

A johimbina to legalny suplement, dostepny OTC
@SportoweSuple kilka blistrow thermo od olimpu zjadlem to z tego co to kojarze mniejszy apetyt + pobudzenie jak po kawie, tak na mnie dzialaly. delikatny zwrost temperatury ciala(? albo tylko takie wrazenie). na pewno wiekszych efektow oczekiwalem po tym suplu.
z tego co kojarze to po odstawieniu przez pewien czas chodzilem bardzo zamulony.

a swoja przygode zakonczylem na lipo 6 black - wrazenia opisalem wyzej.

obecnie tylko deficyt + aktywnosc fizyczna i
b3rly - @SportoweSuple kilka blistrow thermo od olimpu zjadlem to z tego co to kojarz...

źródło: comment_zo1mkq0H9C68Xc0yJHWoVqe88efB3Zqc.jpg

Pobierz