Wpis z mikrobloga

@HonyszkeKojok: No Miuosh to się od kilku płyt skończył, teraz się tego nie da słuchać często to nawet do rapu nie podobne. O ile Piąta strona czy Pogrzeb nie mówiąc o Projekcjach było sporo o tyle reszta to naprawdę techniczne dno typowe tak jak wspomniałeś dla gimbusów.
  • Odpowiedz
@guma888 mi faza na rapsy minęła dawno ale sa artyści do których zawsze wracam. Właśnie Łona, Małpa,Fisz,Fokus i Mes ale dla mnie skończył sie na "trzeba bylo zostac dresiarzem"
Kolejne płyty w ogole mnie nie grzeja.
  • Odpowiedz
Czytając wykopków to niczego nie można słuchać bo gówno xD. #!$%@?ć słuchać smutnych truskuli o tym jak źle jest na osiedlu i jaka bieda i jak trzeba #!$%@?ć na budowie za 10 zł/h. Chlip chlip w Polsce tak ciężko chlip.
  • Odpowiedz
@GrzegorzJestem: Kreuje się na inteligenta, oczytanego i wszechwiedzącego erudytę, przez co jego fani uważają się za alternatywę i każdą kolejną piosenkę raczą komentarzami typu: "świeże", "piękne i inteligentne", "sztos" i tym podobne. Mierzi mnie jego maniera, jego image myśliciela i artykuły naukowo-socjologiczne pisane językiem ulicy, które uwłaczają nauce. Ma 2-3 dobre piosenki i 100 #!$%@?.
beniu89 - @GrzegorzJestem: Kreuje się na inteligenta, oczytanego i wszechwiedzącego e...

źródło: comment_MZZFOmtHEMj4LNV0sxmvEbcoY2WS8zC8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz