Wpis z mikrobloga

@Lewo: Achivment. Jeden z ostatnich bo ludzie nie używają kusz :) trzeba bodajże 50 osób zabić strzałem z kuszy w głowę ( @Scooterek: popraw mnie bo z pamięcią cięzko :P ). W Diablim Dole respią się bandyci na niskich poziomach i w miarę to sprawnie idzie. Trzeba tylko włączyć medytację żeby się odrodzili.
@Brant: Nie wiem czy na niskim, bo ja włączyłam skalowanie poziomu przeciwników do mojego, więc aktualnie byliby 99 albo i 100. :P

Ale wiem że respią się tam bandyci na dość niskim poziomie, bo Diabli Dół leży blisko obszaru, gdzie pojawiamy się po audiencji u Emhyra, czyli praktycznie na początku gry.

Danie tam wysoko lvlowych bandytów, byłoby niezłą pułapką na nowicjusza. ( σ ͜ʖσ)
@Brant: @Scooterek: A wiecie, że można z nimi walczyć po kolei i sami z siebie nie zaatakuje wszyscy jednocześnie? Wystarczy nie atakować tych którzy się nie ruszają, wtedy gdy pokona się jednego, to zaczyna atakować następny i tak po kolei, aż do ostatniego Olgierda.
@flager: Wiemy, ale nie doczytałeś, bo kolega @Brant wspomniał o osiągnięciu na którejś z platform, które wymaga walki z wszystkimi Olgierdami na raz i przeżycie.
( )

Sam Olgierd jest spoko, ostatni tylko jest trochę wymagający, bo bardzo dużo blokuje i paruje.
@Scooterek: Faktycznie jest takie osiągnięcie, ale czy na pewno jest do tego wymagany najwyższy poziom, bo w żadnym opisie osiągnięcia tego nie widzę.
Ostatnio właśnie grałem na najwyższym i zrobienie tego na tym poziomie byłoby naprawdę ciężkie (nie mówię, że nie niemożliwe).
@flager: Też nie doczytałeś. XD

Kolega @Brant grał sobie na Drodze Ku Zagładzie, ale próbując wykonać to osiągnięcie nie dał rady na tym poziomie, więc w tym przypadku obniżył sobie poziom trudności.

Jeśli chodzi o osiągnięcia to jedno z dwóch, w których zmieniłem poziom trudności.


Czyli jedno osiągnięcie przy którym musiał zmienić bo nie dawał rady to bandyci, a drugie to Olgierdy. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@flager Dokładnie tak jak @Scooterek pisze. Przy bandytach to z czystego lenistwa bo zostało mi to jako ostatnie i nie chciało mi się bawić z tą kuszą.
@Scooterek jak kiedyś odkurze Wiedźmina i będę miał z czymś problem to widzę do kogo mogę walić po pomoc xd