Wpis z mikrobloga

Mireczki, jest sprawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój #rozowypasek studiuje na #ug i musi przeprowadzić ankietę w ramach pracy licencjackiej. Tematem ankiety jest "Realizacja programu szczepień ochronnych u dzieci a świadomość rodziców.". W związku z tym, że zależy jej na jak największej liczbie wypełnień, chciałem Was prosić o plusowanie tego wpisu oraz, jeśli jesteście już #rodzina jako #rodzice, o wypełnienie jej - link do ankiety

Spośród osób które zaplusują ten wpis przeprowadzę w niedzielę ok. 20 #rozdajo przy pomocy #mirkorandom. Nagrodą główną jest 0,7 Ballentinesa (jeśli wygrany nie będzie pełnoletni to znajdzie się coś legalnego ( ͡ ͜ʖ ͡))

Zielonki z kontami założonymi przed datą tego wpisu biorą udział w losowaniu.

Pozwolę sobie jeszcze dodać parę tagów dla większego zasięgu
#gdansk #trojmiasto #zadarmo #studia #medycyna #szczepienia
  • 36
  • Odpowiedz
Uuu kocham ankiety (ʘʘ) Zawodowo się nimi zajmuję i nawet mam dziecko i w dodatku je szczepię łiiiiiiii, z przyjemnością wypełnię
(σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
Dobra spam komentarzowy, ale kurde czuję niedosyt, wypelnilabym coś jeszcze bo krótka była xD

Ps: moim zdaniem pytanie o zalecane szczepienia powinno zawierać opcję pneumokoki. Mimo, iż obecnie jest to szczepienie obowiązkowe, to ankieta skierowana jest do rodziców wszystkich dzieci, a urodzone przed rokiem 2017 pneumokoków w obowiązkowych nie miały :)
  • Odpowiedz
@shenlon: to ja się ogłoszę od razu, przy okazji zacnego tematu pracy dyplomowej - jeśli Twoja luba będzie potrzebowała dobrej ochrony od wściekłych antyszczepionkowców, wal śmiało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz