Wpis z mikrobloga

Jestem po komisji! Nie polecam, spocony Janusz zważył ręcznie moje małe jajka i wsadził mi palca w dupala. Ale przynajmniej Pani, która mi wydała książeczkę wojskową zapytała, czy piwniczę. Odparłem: "Jeszcze jak!". No i dostałem kategorię [xD]. Jak mnie wezmą na wojnę, to posadzą przed kompem i będę wrzucał na rusków, że ich matki to #!$%@?.

#komisjawojskowa #wku #wojsko #stulejacontent #niewiemjaktootagowac
  • 13
@Szrapnel:
@agio2010: Ano widzicie, w wojsku jest popyt na ludzi do wojny medialnej! Na Nas nie ma mocnych. Myślę, że spokojnie moglibyśmy namierzyć takiego agenta GRU, dajmy na przykład. Albo chociażby uskutecznić wykop effect i ocenić Kreml na Google Maps na 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Goran444 niestety, prawdziwe znaczenie "xd" w nomenklaturze wojskowej oznacza "exterminated" i jeżeli nastąpi wojna to takie osoby są natychmiastowo likwidowane przez Lechijski Szwadron Specjalny ds. #!$%@?ów, aby nie marnowali prądu, tlenu i pożywienia. Raczej to prawda bo mój ojciec jest generałem i słyszałem jak gadał z kolegą kiedy przebiegałem do kuchni po dokładkę flaczków na zasmażce które zrobiła moja mama kilka godzin wcześniej.