Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest niewinny. (zdjęcie Radio Wrocław)
Stary chłop ze mnie ale łezka w oku się zakręciła.
Teraz odszkodowanie za zniszczenie życia. Grube odszkodowanie. Tak, z pieniędzy podatników bo k** k* łba nie urwie.
18 lat w więzieniu polskim jako zabójca,g--------l i p-----l...Koszmar, którego nie życzę nikomu.
#sadownictwo #polska #wiadomosci
Pshemeck - Tomasz Komenda zwolniony po 18 latach więzienia, Według prokuratury jest n...

źródło: comment_aE6Wtf13ObdypHbk1stIMBH4MH62Oq0B.jpg

Pobierz
  • 272
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@turok2016: w rozmowie przez telefon z dziennikarzem mówił że nie miał z tego powodu życia. Była cały czas wyzywany i nie raz bity, a klawisze udawali że tego nie widzą.
  • Odpowiedz
poczekamy aż bedziesz miał dziecko płci żeńskiej...15 lat rozwinieta kobieta...taaa


@czarnestopy: z ty co muzułmanin że pilnujesz cnoty córki? Jakbyś miał 15 letnią córkę to byś wiedział że takiej nie upilnujesz, bo taka ma już swoje życie. Masz 2 opcje, dać jej kasę na p----------y lub pójść do ginekologa po tabletki. Jest tez opcja pilnowania jej 24 na dobę, niewykonalna. No chyba że nie pracujesz.
A tak serio jakie ma
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Ja to sie dziwie ze on żyje albo to dobrze wytłumaczył "kolegom" albo jechali po nim dzien w dzien przez j----e 18 lat jak po burej suce . Nie ma chyba odszkodowania za takie coś jeśli jest całkowicie niewinny, żadne pieniądze nie dadzą mu tego co stracił . Wiem że to trochę nie na miejscu ale głęboki wywiad z taką osobą to musiała by być b---a .
  • Odpowiedz
Pomyślcie jaki to dla niego musi być szok... jak wyglądał świat gdy go zamykali, a jak teraz... niepojęte co on przechodzi..
  • Odpowiedz
@Pshemeck szkoda typa strasznie :(. Żony swojej raczej już nie znajdzie. Mama tata możliwe, że już nie żyją, reszta rodziny raczej nie chce miec z "pedofilem" nic wspólnego. Znajomi to samo, całe życie stracił i nie miał kogo poznać. Za to co przeżył w więzieniu pewnie potrzebny mu będzie terapeuta, który na polskie realia kosztuje fortunę ( p-----l nie ma tak dobrze ). 0 doświadczenia zawodowego, bo polskie więzienia to wylegarnia
  • Odpowiedz
sąd przyzna mu wysokość góra 90 tys, tak będzie.


@Mirek_z_wyklopu: jeśli będzie tak mało to się nie opłacało siedzieć. Nie zdziwię się wtedy jeśli gość się w----i i naprawdę kogoś zabije za to.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Ciekawie się czyta te komentarze. Moim zdaniem 1,5 bańki to jest maks, co może dostać w tym kraju. To nie żaden gangus, co wykaże, że w tym czasie zarobiłby 20 baniek. Tak, że ten. Dochodzi też odszkodowanie za straty moralne, ale wątpię, że dobije do 2 baniek.
Ludzie codziennie wpadają pod samochody i giną. Woleli by pewnie posiedzieć 18 lat i dostać bańkę ale co ja tam wiem o
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś chciałby poczytać o tym jak działa nasz wymiar sprawiedliwości, o układach, o statystykach, które dla policji liczą się bardziej niż człowiek, to polecam książkę "Niewinni" Grzegorza Gozdóra. Czyta się to z szeroko otwartymi oczami i z wielkim pytaniem w głowie, że "jak to do cholery możliwe?". Horror niewinnych ludzi, a odszkodowania tak marne, że aż żenujące.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: Nie rozumiem jednego. Czy ciało nastolatki zostało odnalezione i jeżeli tak, to czy 18 lat temu nie było badań DNA ? Jeżeli ją zgwałcił a potem zabił, to raczej jakieś ślady powinny zostać. A jeżeli go skazali, bo ktoś go widział niedaleko dziewczynki 2 godziny przed śmiercią to tych prokuratorów (jego adwokatów też z resztą) powinni wsadzić na 5 lat do pierdla na ten oddział, w którym on siedział
  • Odpowiedz