Wpis z mikrobloga

Jakoś już tak mam, że zawsze biegam/skaczę po schodach. No i dzisiaj w #pracbaza #podbaza leciałam na drugie piętro do księgowości. I nagle słyszę wrzask sprzątaczki:

-NO I CZEGO BIEGASZ PO TYCH SCHODACH?!?!?!- odwracam się do niej, na co ta:
-ojej przepraszam pani emilko, myślałam że to jakaś uczennica.

Zostać pomyloną z trzynastolatką- uczucie 10/10 xD
ʕʔ

#ohyeah #feelsgood #heheszki
  • 70
jak to jest, że do ucznia można chamsko drzeć mordę


@lubie-tiramisu: A weź daj spokój... Ja to tak współczuje tym dzieciakom, że muszą przebywać ze sprzątaczkami na tych samych korytarzach. Te stare prukwy myślą chyba, że do dzieci to tylko tak można rozmawiać- wrzaskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie raz byłam świadkiem jak dziecko się rozpłakało po takiej zjebce.
@emilkos8 ja mam podobnie na studniowkach, nie mam jeszcze 30stki, wygladam chyba dosc mlodo, bo zawsze jak za pierwszym razem ide takim bocznym przejsciem na palarnie dla nauczycieli, to dostaje zjebke od rodzica ktory akurat tego przejscia pilnuje ( ͡º ͜ʖ͡º) zawsze jest to samo:
- nie wolno tedy chodzic!
- ale ja jestem nauczycielem
- o jejku, przepraszam pana bardzo
W tym roku juz powiedzialem jednemu
@maniek_g: na swoje studniówce były różne pokazy, w końcu tańczył pewien nauczyciel którego nie lubiłem(nie bez powodu #!$%@? typek, dodam że o dziwo od wfu i jeszcze nie miałem z nim lekcji xD) i oglądając to powiedziałem do koleżanki ty patrz jak ten #!$%@? xyz błaznuje(coś w ten deseń) po czym jakaś mała dziewczynka przedemną odwróciła się i mówi że nie ładnie tak mówić po za tym szakucnek ludziom uli... no