Wpis z mikrobloga

Jakoś już tak mam, że zawsze biegam/skaczę po schodach. No i dzisiaj w #pracbaza #podbaza leciałam na drugie piętro do księgowości. I nagle słyszę wrzask sprzątaczki:

-NO I CZEGO BIEGASZ PO TYCH SCHODACH?!?!?!- odwracam się do niej, na co ta:
-ojej przepraszam pani emilko, myślałam że to jakaś uczennica.

Zostać pomyloną z trzynastolatką- uczucie 10/10 xD
ʕʔ

#ohyeah #feelsgood #heheszki
  • 70
  • Odpowiedz
trochę tak ale nie do końca. jak nauczycielka złamie nogę to jej problem, jak uczeń biegnac sobie głupi ryj rozwali, to odpowiada kadra za niedopilnowanie. dlatego uczniom tak wielu rzeczy się zabrania.


@to_juz_przesada: Zawsze nauczyciele o tym mówili, a jakoś nigdy na oczy nie widziałem, żeby nktóryś z nich miał problemy z tego powodu. A takich przypadków, że ktoś sobie nogę złamał, rękę czy coś było wiele.
Więc pierdzielenie o
  • Odpowiedz
Swoją drogą raz skręciłem nogę na wf-ie (potem miałem 3 tygodnie w gipsie). 2 klasa podstawówki, nauczycielka na początku kazała rozchodzić, bo na pewno nic się mi nie stało xD Ledwo szedłem, zadzwoniła po rodziców dopiero po 2 lekcjach. Jeszcze gdyby jakieś sensowne odszkodowanie za to było, w końcu płaciliśmy 50zł rocznie na ubezpiecznie.

W ogóle te ubezpieczenia to było największe oszustwo jakie mogło być. 100 uczniów x 50 zł = 5000zł.
  • Odpowiedz
Może dlatego, że nauczycielka jest już dojrzałą osobą i jak rozwali sobie twarz na schodach, albo połamie nogi to będzie tylko i wyłącznie jej sprawa?


@Kraniec: nieprawda. Wypadek przy pracy. Więc sprawa jej, pracodawcy i ubezpieczalni.

Dyrektor powinien tam stać (wraz z inspektorką od BHP) i #!$%@?ć takich nauczycieli. (σ ͜ʖσ)

Zwłaszcza, że pracują z naszych podatków. I chorobowe też mają z
  • Odpowiedz
@emilkos8: z czego się tak cieszysz? Woźna usłyszała, że ktoś biegnie i pomyślała, że jakieś dziecko. Gdy się odwróciłaś to od razu wiedziała, że to stara baba.
  • Odpowiedz
#!$%@? mać, ja się zbliżam do trzydziestki i dzisiaj kasjerka w Żabce mnie zapytała o dowód. Więc piję na smutno.


@CamelCase: nie chciała być niemiła ;)
  • Odpowiedz