Wpis z mikrobloga

Mirki czy ktoś z Was może wypowiedzieć się na temat sal weselnych/domów przyjęć na śląsku? Okolice #rybnik #wodzislawslaski #jastrzebiezdroj. Chodzi mi o organizację wesela: jedzenie, klimat, obsługa? Najbardziej interesują mnie opinie dotyczące takich miejsc jak Dworek nad Stawem i Leśniczówka, ale jeżeli ktoś chcę napisać coś na temat innych miejscówek to proszę bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#slask #wesel #slub #kiciochpyta #pytanie
  • 8
@zapalka: Premium super, przepyszne jedzenie, piękna sala, obsługa profesjonalna, jedna laska wylała wino czerwone podczas obiadu na weselu i w ciągu kilku minut było posprzątane, nie wiem jak oni ten obrus zmienili tak szybko i niezauważenie xD
W Iwonie byłam ostatnio, z powodu szkód górniczych sala jest pochyła, jedzenie było spoko, ale w porównaniu do Premium to tak 7/10.
W Dworku jedzenie 12/10, nie wiem jak z weselami, ale koleżanka miała
@Acai0: tylko, że wygląd sal Premium vs. Dworek to dwie inne bajki, ale chyba wole mniej 'nowocześnie' xD Nie wiem jak z cenami, ale w Dworku w porównaniu do Leśniczówki to jest 20-50 zł różnicy za osobę, wiec w Premium pewnie będzie porównywalnie do Dworka.

@michgur: oo dzięki za info odnośnie tej klimy bo jakoś to przeoczyłam :)