Wpis z mikrobloga

Pamiętam taki dzień w mojej podstawówce. Przychodzę do szkoły, podchodzę do mojej koleżanki Kaśki.
- Hej Kaśka! To co robimy? Bawimy się? Gonimy się*?
- Nie.- Odparła krótko, stojąc dalej i głupio się szczerząc.
- Ale jak to? Dlaczego?
- Bo chcę zostać miss! - zaprowadziła mnie wówczas do kolorowego brystolu przyklejonego do ściany z wielkim napisem MISS SZKOŁY!
Wszystko się stało jasne, większości różowym #!$%@?ło. Zamiast bawić się i zachowywać jak dotychczas wolały głupio się uśmiechać oraz co gorsza podlizywać się gamioniom z naszej klasy, żeby dostać ich głosy. Męska część klasy była zachwycona sytuacją, wszak nigdy wcześniej nie mieli tyle atencji, co niektórzy nawet wykorzystywali naiwność obiecując swój głos za np. małą paczkę biesiadnych ze sklepiku. No świat stanął na głowie.
Koniec końców chłopacy zagłosowali na dziewczynę, miała brata bliźniaka w klasie. Gdy chłopacy się wahali na kogo głosować to doszli do wniosku, że najlepiej na siostrę kolegi ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ona sama była w grupie tych, której najmniej na tym zależy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Dlaczego wspominam tę historię teraz? Bo właśnie tę sytuację z mojej przeszłości przypominają mi #igrzyskaatencjuszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #szkola #truestory #niebieskiepaski #rozowepaski

  • 21
@mokry_sen_polonisty: pamięta, jak dawno temu na pewnym małym forum młodzieżowym zorganizowane były wyboru niss i mistera.
Zglaszaly się różne dziewczyny, kilka było naoeawde kaucja. .Wygrała moderatorka, ma ktira głosowali znajomi. Niby wszystko spoko, ale no najpiękniejsza nie była na pewno.
W tego typu wyborach rzadko chodzi o wygląd:)
@kotandrzeja: niezauwazenie autokorekty to po mojej stronie błąd . Ale za Twoje umiejętności czytelnicze juz nodpowiadam am ( * ʖ̯ *)
Pozdrawiam cieplutko i również miłego dnia życzę :)