Wpis z mikrobloga

Mirki, mieszkam w akademiku. W składzie mam dziewczynę, która się kąpie raz na dwa dni. Prócz tego albo podstawowe mycie, albo nic. Pomijam jej zapach czy coś, ale sam fakt mycia co dwa dni. Jak bardzo jest to dla Was obleśne? Czy ja jestem przewrażliwiony czy ona jest jakaś #!$%@??

#higiena #studbaza #studia #akademik #kiciochpyta

Jeden prysznic na dwa dni. Obleśne czy normalne?

  • Obleśne 52.7% (612)
  • Normalne 47.3% (550)

Oddanych głosów: 1162

  • 53
  • Odpowiedz
@cesarskie: #!$%@? no i zagadka śmierdzących tramwajów rozwiązana jak myślicie że co 2 dni mycie się jest normalne XD to, że się nie spociliście nie znaczy że nie śmierdzicie brudasy.
  • Odpowiedz
@cesarskie tak czytam odpowiedzi Mirków na Twój post i ja #!$%@?, mam nadzieję że to trolle, a nie śmierdziele #!$%@? xD jak można się myć co 2 dni? Capi od was w #!$%@?, nawet jeśli wy uważacie że się nie pocicie i od was nie śmierdzi to #!$%@? tak, że stanąć przy was to tylko odruch wymiotny i nic więcej. A potem płacz, że nie mam dziewczyny czy tam chłopaka. A kto
  • Odpowiedz
Człowiek przyzwyczaja się do swojego zapachu, więc jak się nie myjecie dwa dni i nie czujecie swojego smrodu, to nie znaczy że inni nie czują. To fakt że zbyt częste kąpiele w pewien sposób szkodzą naszej skórze, ale #!$%@? nie umrzecie od tego kilkanaście lat wcześniej. wystarczy kupić odpowiednie kosmetyki, nawilżać skórę, a nie myć się tym kwasem z akumulatora z biedronki. Z resztą kurła, nawet szybki prysznic to najlepsze uczucie ever.
  • Odpowiedz
@frikuu: Noi co jeszcze wymyślisz? Bo tak piszesz jakby ktoś się nie umył 1 dzień to nagle zaczyna smierdzieć jak obrzygany żul? No może ty. Jak ktoś jest chory (nadpotliwość), nie goli pach, żre gówno i pracuje fizycznie to owszem, nawet po kilku godzinach zaczyna #!$%@?ć. A jak nie pierze ubrań to #!$%@? jak tylko wyjdzie spod prysznica i je założy... Ale jak ktoś pracuje w klimatyzowanym biurze, nosi czyste ubrania,
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: dokładnie tak, jak się dzień nie umyjesz to śmierdzisz jak żul. Może nie do końca tak samo, ale śmierdzisz. Już powyżej usiłowali tłumaczyć, że człowiek nie czuje swojego zapachu - stąd przekonanie, że się nie widzieli żadnej woni. Błędne myślenie. Powodzenia również życzę w życiu towarzyskim, już widzę, jak jakimś cudem znalazłeś kobietę/dziewczynę i uprawiacie entuzjastyczny seks, a gdy ona się dobiera do ciebie, okazuje się że myłeś faje dwa
  • Odpowiedz
dokładnie tak, jak się dzień nie umyjesz to śmierdzisz jak żul


@ravau: no to ci współczuje, zmień dietę, zacznij używać kosmetyków, ogol pachy i dupe i pomyśl nad zmianą pracy bo w chlewni długo nie pociągniesz. A jak już skończyłeś fantazjować na temat mojego życia łóżkowego to podpowiem ci że mój związek ma zbyt duży staż, i jestem za stary na "niespodziewane" seksy więc nie musisz się martwić że uprawiam seks
  • Odpowiedz
nie widzieli żadnej woni

Żeby widzieć smród to już naprawdę musiałeś się nie myć!

okazuje się że myłeś faje dwa dni wcześniej

@ravau: Nawet jak nie bierze się prysznica to przecież się podmywa! Widziałeś kiedyś taki wynalazek jak bidet? Nawet po sraniu się możesz podmyć a nie łazić jak brudas z resztkami papieru na włosach wokół odbytu.
Pawu1on - > nie widzieli żadnej woni
Żeby widzieć smród to już naprawdę musiałeś się...
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: @Pawu1on: ja się poddaje xD niechce mi się już odpisywać, powiedzcie tylko prosto w twarz partnerka, że myjecie się co drugi dzień i wróćcie tutaj zdać relację jak zareagowały. XD powodzenia brudasy
  • Odpowiedz
a może co drugi dzień jest na siłce albo jakiejś hali gdzie się kąpię po wysiłku, a ty siedzisz jak idiota i skreślasz kolejne dni kiedy ktoś bierze prysznic xD

Nawet mi Cię nie żal!


@FantaZy: Kiedys jakis mirek napisal, ze myje sie czesto co 2 dni, to go zwyzywano od smierdzieli, ale przeciez OP pisze o rozowej to trzeba bialorycerzyć. Koleś napisał coś o zapachu, więc chyba #!$%@?? A potem
  • Odpowiedz
@cesarskie: Co to znaczy podstawowe mycie? Jeśli mycie się nad umywalką tzn. pach, twarzy i miejsc intymnych to jest normalne i nie ma co później potem śmierdzieć. W zasadzie takie mycie było powszechne u większości populacji kiedy nie było bieżącej ciepłej wody.
  • Odpowiedz
@Adrian00: no następny xD ja pierdziele xD

Rano myjesz pachy, twarz i miejsca intymne? Zamiast przed wyjściem do pracy/na uczelnię wziąć szybki prysznic i iść czystym i pachnącym? Serio? xD

Myślisz że skóra nie zawiera zapachów jak i włosy? Nie myj się dwa dni i daj głowę komuś postronnemu powąchać.

Normalnie siedlisko brudasów xD :D
  • Odpowiedz