Wpis z mikrobloga

Mirki, mieszkam w akademiku. W składzie mam dziewczynę, która się kąpie raz na dwa dni. Prócz tego albo podstawowe mycie, albo nic. Pomijam jej zapach czy coś, ale sam fakt mycia co dwa dni. Jak bardzo jest to dla Was obleśne? Czy ja jestem przewrażliwiony czy ona jest jakaś #!$%@??

#higiena #studbaza #studia #akademik #kiciochpyta

Jeden prysznic na dwa dni. Obleśne czy normalne?

  • Obleśne 52.7% (612)
  • Normalne 47.3% (550)

Oddanych głosów: 1162

  • 53
  • Odpowiedz
@cesarskie: a może co drugi dzień jest na siłce albo jakiejś hali gdzie się kąpię po wysiłku, a ty siedzisz jak idiota i skreślasz kolejne dni kiedy ktoś bierze prysznic xD
Nawet mi Cię nie żal!
  • Odpowiedz
@MojWujaaa: @Pomoc_i_FAQ: @Solitary_Man: @FantaZy: @Solitary_Man: @as25_cule: Dlatego pominąłem zapach specjalnie w poście... Bo laska śmierdzi. Śmierdzą potem jej ciuchy, smierdzą jej skarpetki. Raz kurtkę koło jej powiesiłem i strasznie. Albo wraca z gór cała taka spocona i bez prysznica. Dlatego zacząłem zwracać uwagę.

Ale to też dziwne dla mnie, że wy się nie myjecie codziennie... I tak brudni idziecie spać? Nietrzeba się strasznie pocić przecież, przez
  • Odpowiedz
@cesarskie: może jestem nienormalny, ale bez kąpieli bym nie zasnął. Kiedyś gdy piłem jeszcze alko, nawet gdy byłem na bombie, to przychodząc do domu, musiałem okapac się, umyć zęby i dopiero spać i to wszystko na bombie, tak że mało co kontaktowałem. Rano jak wstałem, oczywiście powtórka kąpieli, do dziś mi tak zostało, nie wyobrażam sobie kłaść się do pościeli nie biorąc prysznica :(
  • Odpowiedz
@cesarskie
@Pomoc_i_FAQ

Codzienne kapiel jest niezdrowa poniewaz skora nie nadaza z generowaniem naturalnej warstwy ochronnej.

Tym bardziej wlosy.

Zbyt czesta kapiel powoduje usuniecie tej mikroatruktory broniacej naszej skory przed dzialaniem bakterii w porach skornych oraz nadwrazliwosc ze wzgledu na wystepowanie sulfatow w skladach szamponow i mydel ktore sa pochodnymi siarki ktore sieja spustoszenie na skorze w polaczeniu z chlorowana woda.
Zalecenie dermatologow to kapiel 3-4razy max w tygodniu by naturalna warstwa chroniaca
  • Odpowiedz