Wpis z mikrobloga

Mirki, mieszkam w akademiku. W składzie mam dziewczynę, która się kąpie raz na dwa dni. Prócz tego albo podstawowe mycie, albo nic. Pomijam jej zapach czy coś, ale sam fakt mycia co dwa dni. Jak bardzo jest to dla Was obleśne? Czy ja jestem przewrażliwiony czy ona jest jakaś #!$%@??

#higiena #studbaza #studia #akademik #kiciochpyta

Jeden prysznic na dwa dni. Obleśne czy normalne?

  • Obleśne 52.7% (612)
  • Normalne 47.3% (550)

Oddanych głosów: 1162

  • 53
  • Odpowiedz
@ravau: Przecież te miejsca to źródło 90% zapachu. Nie wiem jakie masz problemy z potliwością ale idź do lekarza skoro ci włosy po jednym dniu śmierdzą. Nie jest zalecane codzienne mycie głowy i w zasadzie unikam mycia głowy tuż przed wyjściem.
  • Odpowiedz
@GrzegorzPorada: dla mnie jesteś śmierdzielem i leniem. Nie znam Cię i nie chciałbym Cię poznać, nawet ręki bym Ci nie podał, no bo może dłonie też myjesz raz na dwa dni, no bo #!$%@? nie pracujesz fizycznie to przecież się nie brudzą? XDDD

To że Ty nie czujesz, że #!$%@? to inna sprawa, a to jak inni to postrzegają to kwestia całkowicie osobna. Nie wiem jak można się kłaść do łóżka
  • Odpowiedz
@frikuu: To ty jesteś dla mnie jeszcze wiekszym śmierdzielem jak musisz się myć codziennie bo inaczej walisz jak zwykły plebs to coś jest z tobą nie tak. No a na buty nic ci nie poradzę, normalni ludzie noszą nowe świeze obuwie a lumpy chodzą w śmierdzielach z dyskontu... poza tym nie trzeba siedzieć w butach cały czas, można je zdjąć, niewyobrażalne wręcz co nie :D
  • Odpowiedz
@frikuu: typowe xD o skarpetkach z bambusa pewnie też niesłyszałeś i chodzisz w tych gównach w poliestru, strasznie musi #!$%@?ć u ciebie w przedpokoju czy gdziekolwiek trzymasz buty, wstydziłbym się na twoim miejscu rodzinę do domu zapraszać :D
  • Odpowiedz
Wiecie że po myciu możecie użyć antyperspirantu? ( ) wtedy nie trzeba się myć 2 razy w ciągu dnia xD!
  • Odpowiedz
@ravau: Nie pytam... Jak pracowałem rok w korporacji i szedłem po lanczu umyć to na mnie kumple patrzeli jakbym był jakiś nie wiadomo jak #!$%@?... A ja myślałem, że to norma jednak...
@volodia: no dzień lenia każdy czasem ma. ale żeby codziennie? a potem normalnie zajęcia praca trening? i #!$%@? olałbym to ale laska wraca z treningu niby z wykształconego domu i po tym treningu jeszcze w sportowych ciuchach spocona
  • Odpowiedz