Wpis z mikrobloga

@adekad: ale to mirek wysnuł domysły, więc jaki paragraf? Janusz po prostu nie chce wysłać vinu, bo nie ma takiego obowiązku i już mirek jakieś teorie układa i gównoburzę kręci.
  • Odpowiedz
Historia samochodu była pewna gdyż byłem jego jedynym właścicielem (salon pl)więc nie było mowy o wypadku czy kręceniu. Ostatecznie po prostu zapraszałem do pobrania numeru VIN osobiscie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@ZnienawidziszMnie: Ale kupujący nie zna historii samochodu, a za pomocą VIN może próbować ją zweryfikować. Dodatkowo za pomocą VINu można szybko sprawdzić czy sprzedający nie za bardzo pofantazjował w kwestii wyposażenia samochodu.
  • Odpowiedz
@pss8888: Pisząc maila do osoby, z którą już się w tym dniu witałeś też piszesz "witam"? Kiedyś pracowałam z gościem, który miał szablon w mailu "Witam Pozdrawiam" i jak do mnie pisał to też zawsze było to "Witam", mimo, że siedzieliśmy biurko w biurko... A mógł po prostu napisać po imieniu.
  • Odpowiedz
@etui64: a rzeczywiscie, moj bład. Wykop mi nie pokazał powiadomienia. Najmocniej przepraszam. A co do komentarza. JA WIEM, ZE MOJA OPINIA NIE JEST MIARODAJNA i się nie liczy. Ja wiem, ze nie używa sie słowa witam w takich sytuacjach. Mi chodzi o to, ze w mojej opinii powinno się móc tego uzywac z racji argumentów, które pisałem. Jest to słowo w brzmieniu nawet bardoz neutralne. Tutaj nie ma sytuacji jak
  • Odpowiedz
@etui64:

Pisanie do szafa witam świadczy o totalnym debiliźmie jako że forma ta zakłada wyższość piszącego nad adresatem!

właśnie to mnie najbardziej zdziwiło w tym artykule na który się powołujesz. W żadnym wypadku nie można przyjąć że użycie słowa witam określa wyższość kogokolwiek. Słowo witam to nic innego jak pozdrowienie kogoś przy spotkaniu podobnie jak słowa cześć albo dzień dobry. Nawet jeśli przyjmiemy że wita gości gospodarz to nie oznacza
  • Odpowiedz
Ale od zarania dziejów było tak że ludzie z autokomisów to #!$%@? które kombinują. Bite auta, kręcone przebiegi, problemy z papierami i różne cuda. Przecież perełka i okazja, kupuj pan! niemiec do granicy gonił jak sprzedał!
  • Odpowiedz
@pss8888:
Jeżeli witasz się przy spotkaniu to też nie powiesz do szefa "witam"...
Co innego, jeśli sam jesteś szefem.
Gospodarz tak wita gości i to jest ok z racji tego że jest właśnie gospodarzem.
  • Odpowiedz