Wpis z mikrobloga

@Wolek-SXT inaczej to widzi kupujący a inaczej sprzedający. sprzedawałem audi a6 model c7 - ciągle ktoś PISAŁ z prośbą o vin a telefonów czy wizyt 0. Historia samochodu była pewna gdyż byłem jego jedynym właścicielem (salon pl)więc nie było mowy o wypadku czy kręceniu. Ostatecznie po prostu zapraszałem do pobrania numeru VIN osobiscie ( ͡º ͜ʖ͡º) miałem bardzo dużo takich przypadków, i nie było to istotne czy
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie @Ozor w sumie się nie znam ale jakie mogą być niebezpieczeństwa dla sprzedającego aby podać ten vin w ogłoszeniu i mieć spokój? To jakaś tajemnica? Można zidentyfikować sprzedającego czy wziąć na niego kredyt? Poważnie pytam.
  • Odpowiedz
@ZnienawidziszMnie: Kupiłem auto, poprzednie sprzedawałem i nie widziałem problemu żeby zamieścić VIN w ogłoszeniu. Nikt mi gitary nie zawraca o nr, a i ludzie widzą że nie chcę nikogo zrobić w bambuko. Myślę, że sam ograniczałeś sobie ogarniętych klientów.
  • Odpowiedz
  • 51
@Ozor Przetlumaczę:

- Poproszę o numer VIN do sprawdzenia przebiegu
- przepraszam pana, że się pan kłopotał, ten samochód to straszny szrot i szczep, chciałem znaleźć frajera, ale widzę, że mam z szanownym panem do czynienia, więc jeszcze raz przepraszam.
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących ten wpis (909)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @mtriciak33 @Deltamir @kewl @Red_u @ha_nys @danielemilka @erwit @foxbond @dziki_rysio_997 @Norbercikk @Pafku @kuraku @patrizio00 @Rafal_Baster @venomik @PrezeeS7 @Jan124 @Herman88 @TheSznikers @drag_op @giebeka @RealAKP @dj_sasek @Veyn @Vadzior @Mokrysedes @sokool @Kaczuszkaa @Floszunio @RatedR @EndriuGolara @Sefni @Whoresbane @zranoI @
  • Odpowiedz