Wpis z mikrobloga

@etui64: kolejne bordo, które sie czpeia słówek i nie widzi drugiego dna. Chodziło mi o to, ze nie wiem czemu się tego czepiają, powinno byc w mojej opini dopuszczone. W koncu na samym początku wymieniłem zalety. Do bordo naprawde trzeba gadać tak tak nie nie bo nie zrozumieją nic.
  • Odpowiedz
  • 2
@etui64 a stwierdzenie "nie zesraj się" jest ogólnie dopuszczalne na wypok.pl i można je dowolnie stosować wobec kogoś kto przejawia symptomy bycia zadufanym jełopem
  • Odpowiedz
powinno byc w mojej opini dopuszczone.


@monarchista:
Może twoja opinia nie jest miarodajna?
Gdybyś poczytał to byś wiedział że słowo "witam" na początku korespondencji mailowej świadczy o pewnej wyższości w stosunku do adresata i nie jest akceptowalne.
Czasem wystarczy trochę wyczucia żeby zrozumieć...
  • Odpowiedz
@etui64:
Wziąłeś to "witam" pewnie stąd albo z innej stronki gdzie powielają te nowogłupoty:
http://gentlemanschoice.pl/poczta-e-mail-10-najczestszych-bledow/
Problem jednak w tym że ta porada też nie jest logiczna. Pisanie do szefa albo współpracownika Szanowny Panie zamiast Witam jest idiotyczne, brzmi dziwnie i snobistycznie. Do osoby którą znasz z pracy, ze szkoły ale nie jesteś blisko najlepiej się komunikować w mailach od słowa Witam. Poza tym czepianiem się słowa Witam jest czymś dla
  • Odpowiedz
@pss8888:
Pisanie do szafa witam świadczy o totalnym debiliźmie jako że forma ta zakłada wyższość piszącego nad adresatem!
Odnosi się to do wszystkich innych sytuacji i wystarczy mieć odrobinę wyczucia żeby to pojąć.
  • Odpowiedz
@Ar_0

@sorhu co wy macie z tym "witam"?


To są ludzie, którzy na quadcopter mówią dron, ale "witam" im przeszkadza.
Psy szczekają, karawana idzie dalej. W korespondencji internetowej przyjęło się to niepoprawne "witam" i masz rację - tak już zostanie. Pozostanie im smarowanie dup maścią tak jak ja musiałem smarować swego czasu swoją z powodu tych "dronów".
  • Odpowiedz