Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Czy jest jakieś "lekarstwo", które powoduje, że spożycie alkoholu wiąże się z jakimś bólem nie do zapomnienia? Bo widzicie, #alkohol to #!$%@? dla tych, co wpadną w jego sidła, jak np mój teść, który przez tydzień #!$%@? 600zł, a bywa, ze cugi ma po 3 tygodnie i 1 tydzień roboczy. Nie muszę wspominać, że się nie przelewa... Oczywiście ma miejsce też #jazdapopijaku zdezelowanym golfem po wsi.
Policja jak przyjeżdża to już jest po ptokach.

#alkoholizm #pijaki #zgroza
SPGM1903 - Czy jest jakieś "lekarstwo", które powoduje, że spożycie alkoholu wiąże si...

źródło: comment_qDeGoW62rO2ZM7ejo83kcopScLDXbLC5.jpg

Pobierz
  • 17
@SPGM1903: anticol popytaj w aptekach . można wziąć tabletkę po 24 h od picia o . Jakos tydzień sie bierze to dwa tygodnie musisz nie pic. To esperal w tabletkach wali ciśnienie i objawy ostrego zatrucia , niektórym puchnął nogi . Tylko to nie przelewki
@0987poiu: jest o tyle głupszy, że przecież po weselu jest z 10 litrów wódki. A poważniej - stawia wszystkim dookoła, bo on ma wielkopański gest dla pogardzanego żebrzącego lokalnego klubu koneserów taniego wina. Stąd wychodzi 600zł.
@patrzpan: @Borntobefit: jestem ciekaw jak to się aplikuje w sposób niezauważalny dla pacjenta. SKąd ten, wydawałoby się, niehonorowy fortel? Bo pacjent robi #!$%@? (bije szyby i talerze), robi na złość (odpina klemy, spuszcza
@SPGM1903 Czyli stanowi zagrożenie i to nie dla siebie,ale dla innych. Sąd mógłby go przymusowo za to co odwala wysłać pod przymusem na leczenie tylko poproś ludzi by zeznawali
@Borntobefit: sytuacja z życia - przyjeżdża pan pies.
- No dobrze, co się stao.
- No bo mąż się awanturuje!
- Ależ on siedzi spokojnie...
- Tak, teraz siedzi spokojnie!
- Cóż, możemy tylko spisać, bo nic się nie dzieje.
(słuszną opcją byłoby go nagrać jak się awanturuje)
Niestety, tak jak mówię, policja ma to w dupie, bo wielu miałoby w okolicy niebieskie karty, jak np sąsiad najbliższy czy dwóch kolejnych
@patrzpan: szczęśliwie to nie moja matka, a żony, ale w sumie to po ślubie prawie jak własna. No i poza tym bardziej się z nią zżyłem niż z własną, której po prostu nie trawię. Ale mniejsza o to.
Cywilna separacja miałaby sens, gdyby nie jego upartość w zemście. W tym jest zawzięty jak mało kto. Musiałby być zamknięty w pierdlu na jakiś czas odosobnienia i najlepiej z kuracją detoksykacyjną. Problem taki,
@patrzpan: prawdę mówiąc też nie wiem. Możemy sobie rozmawiać do woli o potencjalnych metodach, ale to wciąż tylko rozmowy. Na pewno teść nie czyta wykopu i nie wyciąga z tego wpisu wniosków.
Po prostu ja sam, jako obserwator i częściowy uczestnik, nie jestem wiele w stanie zdziałać.
@SPGM1903: ukryta kamera w domu zrobi swoje . nagranie pismo ze policja była x razy i nie podjęła żadnego działania do ośrodku pomocy rodzinie w mieście mopr do adwokata o podstawy prawne jakie można wobec niego stawiać zarzuty. Robić zdjęcia zniszczonych przedmiotów nagrać groźby kłótnie. Jeśli jeździ pijany nagrać go w samochodzie lub podczas awantury pokazać mu kopie filmików kiedy będzie trzeźwy i powiedzenie ze zostaną oddane na policje .Wystąpić do