Wpis z mikrobloga

  • 1353
A teraz wyobraźmy sobie, że miłościwie panującą partia wprowadza np. godzinę policyjną i nie wolno wychodzić z domu po 20. Posłuszni niewolnicy popierający #zakazhandlu na pewno by bronili tego tymi samymi argumentami:

- wieczory powinny być dla rodziny, a nie po nocy chodzić, rozpusta i zepsucie
- ale mi problem, to tylko parę godzin
- jak wy sobie radzicie w życiu jak nie potraficie zaplanować dnia tak, żeby wieczór spędzić w domu
- więcej czasu dla siebie to więcej wolności
- ludzie nie chcą wychodzić wieczorami i wolą odpoczywać
- wychodzenie wieczorami nie jest niezbędne, więc można zabronić
- to jest wymierzone w zachodnie korporacje, nie będziemy ich karmić naszymi pieniędzmi wydawanymi wieczorem
- są kraje gdzie jest godzina policyjna, to u nas też może być
- kiedyś już była godzina policyjna i się dało żyć
- nic się nie stało, trzeba tylko zmienić przyzwyczajenia
- skończy się to lansowanie po klubach, szpanowanie pieniędzmi
- i tak nie wychodziłem wieczorami, więc mi wszystko jedno
- ja sobie poradzę, a tych co nie mogą usiedzieć na miejscu niech dupa boli

To co, wprowadzamy?

#bekazpodludzi #bekazpisu #bekazniewolnikow #polityka
  • 63
  • Odpowiedz
zakaz handlu ma sens


@Hank__Moody: przedstaw ten sens zakazu.
Najlepiej przekaż go od razu ludziom, którzy chcieli pracować w niedziele, bo sobie dorabiali(czasami był to jedyny sposób na dorobek) oraz tym, którzy z chęcią robili zakupy w niedziele.
Nie widziałem nigdy żadnych protestów z tym związanych.
  • Odpowiedz
@Zapaczony: @yaah: I widzicie, tak się kończy takie ułomne #!$%@? socjalistów - @Hank__Moody napisał tylko „zakaz handlu ma sens” i tyle. Jaki to niby sens? Obstawiam że sens w stylu

HURR DURR JAK ŚMIESZ WYZYSKIWAĆ LUDZI, NIEDZIELE Z RODZINO WY PRYWACIARZE

Czyli żaden, ale tego się już nie dowiemy, bo jak zwykle konkretnych argumentów brak...
  • Odpowiedz
@Hank__Moody: Tak tak, bo to „przecież dobre dla wszystkich, jak możecie tego nie widzieć i tylko zwracać uwagę na to ze ogranicza wam się wybór!?”
Idąc tą drogą, za jakiś czas osiągniemy stopień „to nie był prawdziwy socjalizm, następnym razem na pewno się uda!”
  • Odpowiedz