Wpis z mikrobloga

#zalesie #cobolikurkume #logikarozowychpaskow #rozowepaski

W tym wpisie odniosę się do dziuni, które wiecznie narzekają na ujemne saldo na koncie a ciężko zarobiony hajs (bądź hajs od starych), #!$%@?ą na:
Doklejane rzęsy – 200zł
Brwi permanentne-700zł
Gówno hybrydy-100zł
Rozjaśnianie kudeł – 200zł
Przyrządy do tapetowania gęby- również ok 100zł
I moje pytanie …po co robicie sobie taką krzywdę? Z tymi umalowanymi brwiami wyglądacie jakby wam starzy za dzieciaka do kaszki dolewali testosteronu. A te 10cm rzęsy? Po co wam to, nie dość że liniejecie z tego jak po chemioterapii, to jezcze włazi wam to do oczu i wygląda bardzo nienaturalnie. Jak szczotka do butów. A już naprawdę nie rozumiem jak można wywalić ponad pół wypłaty na jakieś brwi permanentne… Porażka. Książkę sobie kupcie, ubrania porządne czy karnet na siłkę a nie trwonicie hajs na jakieś gówno. To samo Rozjaśnianie włosów. Po chu* się pytam? A potem każda z Was ma na 20cm licząc od dołu, kudły poroztrajane i suche jak siano. Brawo debilki. Na koniec pozostawiam kwestię gęby. Żółta facjata podchodząca pod pomarańcz, usta białe od korektora a szyja biała. Jak to w ogóle wygląda? Boli mnie to, że niemalże każda niegdyś piękna kobieta wygląda właśnie w ten sposób. I jezcze te jeb*ne tatuaże przedstawiające sowy i wilki z trójkątów. Spluwam na taką modę.
  • 36
@pepkodziobak mnie krew nie zalewa, mnie śmiech bierze po prostu xD

No niestety makijaż to coś więcej niż kupienie byle jakiej kredki do brwi i losowego podkladu. Trzeba się go nauczyć, jak wszystkiego, zainwestowac w dobre pędzle i akcesoria, używać preparatów odpowirdnich do typu skóry i urody.
A (głównie karyny) myślą że jak połoza na twarz i oczy cokolwiek, obojetnie jak zle by tego nie zrobiły to z automatu wygladaja lepiej.

Zresztą