Wpis z mikrobloga

Od lat brytole słynęli z nietuzinkowego, często specyficznego, ironicznego i sarkastycznego humoru (to już praktycznie przerodziło się w stereotyp). Po czym taki Damon Hill rzuca żartem jakoby miał umniejszać Kubicy (a było oczywiście na odwrót) ale janusze i powrutcontenty i tak swoje i go obsmarowali gównem, serio niektórzy ludzie nie powinni mieć wstępu do internetu przed uprzednim kursem jakiegoś realioznastwa bo cholera nie być świadomym różnic kulturowych i nie zrozumieć tak obvious żartu to chyba trzeba w komunie ze 4 dekady spędzić XDDDDD Współczuję tylko Hill'owi że musiał prostemu ludowi wytłumaczyć typowy brytyjski banter jak chłop krowie na rowie XD

#f1 #kubica #powrutcontent #bekazpodludzi #rakcontent
  • 12
@Kaann: W sumie to nie wiem co dokładnie, ale otagowałem powrutcontent bo pewnie kwiczeli tak samo jak wszystkie inne gównopismaki które nie zrozumiały ironii, nie wspominając o blogspotowej bojówce która pewnie ładnie tam fekalia
W pierwszej chwili też myślałem że pojechał po Kubicy ale od razu przyszła refleksja że przecież Hill to nie jakiś celebryta czy polityk by kogoś hejtował w necie. :)