Wpis z mikrobloga

Mirunie, właśnie znowu otworzyłem swoją świecącą skrzynkę i zalewam na test nową partię świecących breloków/naszyjników, oczojebny zielony. Cała partia miała być na sprzedaż żeby sobie dorobić do pensji, ale wyszło jak wyszło. A że #dzienmezczyzn robię #rozdajo tylko dla #niebieskiepaski.

Nigdy nie robiłem, ale podejrzewam, że z losowaniem nie będzie trudno. Plusowanie do jutra do 12, wysyłka na mnie. Zrobimy 2x, wygrany wybierze, czy chce zielony, niebieski, podłóżny czy też kształt żarówki.

Niebieskie - Wszystkiego co pyszne dobre i wspaniałe. One nie pamiętają, to sami się obdarujmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W komentarzach więcej zdjęć.

#rozkminkrzaka
bkwas - Mirunie, właśnie znowu otworzyłem swoją świecącą skrzynkę i zalewam na test n...

źródło: comment_coxBTnt7nj98NSnYT9aNVIrE5y48Be2L.jpg

Pobierz
  • 41
Aaaa dla ludzi którzy za bardzo się podniecą tym jak świecą - Naświetlam latarką ultrafioletową, stąd intensywność. Gdy wystawimy na słońce świeci ciut mniej, ale nadal w takim stopniu, że gdy wchodzę na klatkę schodową gdzie jest ciemniej niż na zewnątrz widać już delikatne światło. Dla wygranych: Zrobię to co będziecie chcieli: Brelok, albo naszyjnik.
@tostoseron: Nie polecę Ci konkretnego bo już nie pamiętam który był który :( A kupowałem od 5 różnych ludzi, czasem po pare gram, czasem dużo więcej. Na aliexpress swego czasu można było w miarę tanio złapać zestaw różnych kolorów, każdy po chyba 30g.