Wpis z mikrobloga

@SzitpostForReal: 0 wiedzy o jutubowej grze ale widzę że starasz się grać eksperta ( ͡º ͜ʖ͡º) To że deal podpisał youtuber A nie oznacza że youtuber B i C nie dostali też takiej oferty. Po drugie zasięg to jedno widownia to drugie, 2 kanały różnią się odbiorcami nie tylko wiekiem ale i zainteresowaniami. Więc medusa mógł nie dostać deala w przeciwieństwie do kanału o podobnym zasięgu
@SzitpostForReal: 0 wiedzy o jutubowej grze ale widzę że starasz się grać eksperta ( ͡º ͜ʖ͡º) To że deal podpisał youtuber A nie oznacza że youtuber B i C nie dostali też takiej oferty. Po drugie zasięg to jedno widownia to drugie, 2 kanały różnią się odbiorcami nie tylko wiekiem ale i zainteresowaniami. Więc medusa mógł nie dostać deala w przeciwieństwie do kanału o podobnym zasięgu
@SzitpostForReal: XD nie stracił tej umowy, ok stracił umowę na starych warunkach wypowiedzieli mu w ramach gówno burzy i kazali dać 10k na cele charytatywne (na co zrzucili się widzowie podczas charytatywnego streama), a w tym samym ygodniu od tej samej sieci partnerskiej dostał nową umowę pewnie nawet na lepszych warunkach XD jak byś sprawdził to byś wiedział że medusa nadal siedzi w tej samej sieci partnerskiej. To gdzie ta siła
@SzitpostForReal: XD nie stracił tej umowy, ok stracił umowę na starych warunkach wypowiedzieli mu w ramach gówno burzy i kazali dać 10k na cele charytatywne (na co zrzucili się widzowie podczas charytatywnego streama), a w tym samym ygodniu od tej samej sieci partnerskiej dostał nową umowę pewnie nawet na lepszych warunkach XD jak byś sprawdził to byś wiedział że medusa nadal siedzi w tej samej sieci partnerskiej. To gdzie ta siła
Na stronie sieci go nie ma


@SzitpostForReal: jego sieć ma ponad 100 jutuberów masz ich wszystkich na stronie? oczywiście że nie bo wszystkich nie bd wypisywać szczególnie tych których oficjalnie wywalil

YT również nie ma podpiętego do sieci więc skończ kłamać.


@SzitpostForReal: gdzie sprawdzałeś? ah tak socialblade nie wiem czy wiesz ale google im ostatnio zabroniło udostępniania tych informacji bodaj od 1 stycznia (sprawdź dowolny kanał i nie bd miał
@SzitpostForReal: jego sieć ma ponad 100 jutuberów masz ich wszystkich na stronie? oczywiście że nie bo wszystkich nie bd wypisywać szczególnie tych których oficjalnie wywalil

@SzitpostForReal: gdzie sprawdzałeś? ah tak socialblade nie wiem czy wiesz ale google im ostatnio zabroniło udostępniania tych informacji bodaj od 1 stycznia (sprawdź dowolny kanał i nie bd miał informacji o sieci w jakiej są). Ja sprawdzałem sieć medusy gdzieś w listopadzie/grudniu i miał tę
@SzitpostForReal: z chęcią bym to zrobił gdyby nie to że socialblade musiał usunąć te informacje ¯_(ツ)_/¯

Można jeszcze szukać po atrybutach w filmie ale jest to dość ciężkie do ogarnięcia chcesz próbuj:

https://www.quora.com/How-to-find-out-what-channels-are-part-of-a-given-YouTube-network


@rolf_ed: Pokaż dowód, na razie to Ty twierdzisz, że nadal podpisaną ma z nimi umowę. Jak nie jesteś w stanie go wyprodukować, to nie mamy o czym rozmawiać.
@SzitpostForReal: bo mówię na socialblade w listopadzie/grudniu miał tą sieć nadal to raz. Dwa bo myślisz że sieć partnerska podbija przychody, a ich nie podbija. Sieć partnerska ci ucina zarobki o jakieś 10-20% w sieci się jest po to by jak się dostanie ostrzeżenie dało się dogadać z jutubem plus lepsza kooperacja z innymi twórcami których nie znasz. Więc NAWET JEŚLI tej sieci nie ma to A jest w innej lepszej
@SzitpostForReal: bo mówię na socialblade w listopadzie/grudniu miał tą sieć nadal to raz. Dwa bo myślisz że sieć partnerska podbija przychody, a ich nie podbija. Sieć partnerska ci ucina zarobki o jakieś 10-20% w sieci się jest po to by jak się dostanie ostrzeżenie dało się dogadać z jutubem plus lepsza kooperacja z innymi twórcami których nie znasz. Więc NAWET JEŚLI tej sieci nie ma to A jest w innej lepszej
@SzitpostForReal: ty jesteś głupi czy tylko udajesz? Pisałem o innej sieci mówiąc że nawet jeżeli twoja wersja by byla prawdziwa to to nic nie zmienia.


@rolf_ed: Haha, zgłosiłeś mój komentarz do administracji :D. Przeleje go tym razem bez bluzgów, bo takiego zadufania dawno już nie widziałem :D.

a w tym samym ygodniu od tej samej sieci partnerskiej dostał nową umowę pewnie nawet na lepszych warunkach XD


Plączesz się w zeznaniach,