Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Aż tak Cię to zabolało? Że trzy młode koleżanki pokazały dobrowolnie kawałek dupy? Szkoda mi Cię:(

@bmbm: Przecież ta poza jest śmieszna. co to za argument? Wypowiedziałem się co o tym myślę i tyle, nie dorabiaj sobie ideologii. Mnie to nie zabolało bo mam to gdzieś, po prostu bawią mnie takie tępaki umysłowe. A jeszcze bardziej śliniące się samce - bo inaczej tutaj nie można nazwać takich chłopców xD
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Akurat ideologię to ty do sprawy dorobiłeś, sugerując zdjęciu uwłaczanie kobietom i ich uprzedmiotawianie, co jest absurdem. O umysłowej kondycji lasek niczego powiedzieć nie można, bo to przecież tylko #!$%@? zdjęcie xD Mogą być równie dobrze mądrzejsze od ciebie, cholera wie. Wiadomo tylko, że są ładne i najwyraźniej lubią zaszaleć.
Mam alergię na takich domorosłych moralizatorów, to na ogół strasznie #!$%@?ący ludzie.
  • Odpowiedz
@Elaviart: wiadomo, że jak ładny widok to i przyjemnie popatrzeć ale jednak @SpokojnyPan ma tu trochę racji. Też mnie zawsze fascynował ten ekshibicjonizm kobiet. A z pisaniem, że lubią zaszaleć bo pokazują tyłki to trochę jak z tym obrazkiem o przygodzie, że dla faceta to zdobycie Everestu, a dla laski seks z murzynem.
Nawet jak masz jakąś słynną aktorkę, sportsmankę itp. to prędzej czy później pojawi się kwestia rozbieranej sesji itp.
  • Odpowiedz
A z pisaniem, że lubią zaszaleć bo pokazują tyłki to trochę jak z tym obrazkiem o przygodzie, że dla faceta to zdobycie Everestu, a dla laski seks z murzynem.

@Gerard_z_Libii: Nie widzę związku i nie wiem jak można go było dojrzeć. #!$%@?ąc absurdalne porównanie, w którym momencie zaczęliśmy rozmawiać o jakichkolwiek kobietach poza tymi trzema ze zdjęcia?

Naprawdę ciekawiła cię ta kwestia od dawna i nie doszedłeś do odpowiedzi? Mężczyźni są
  • Odpowiedz
@Elaviart: Nie wiem skąd wnioski o jakiejkolwiek mizoginii i ignorancji w mojej wypowiedzi? Bo próbuję obiektywnie podejść od sprawy? Nigdzie nawet zbytnio nie oceniłem tych dziewczyn, a jedynie ich czyn, który porównałem z takim samym czynem facetów i uznałem, ze oba te czyny wg mnie w założeniu są głupie.
Zadałem też dość ogólnie pytanie na temat natury takiego zachowania kobiet i niby częściowo mi odpowiedziałeś (trochę mnie pośrednio obrażając), a tak
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: Nie chodzi o jakieś instynkty, tylko o naturę, leżącą u podstaw naszego zachowania czy nam się to podoba czy nie. Analogicznie - ślinisz się jak jesteś głodny i widzisz jedzenie, ziewasz jak inni ziewają i doznajesz erekcji pod wpływem niektórych bodźców. To, że kontrolujesz zachowania, które od tego prowadzą nie zmienia ich podstaw. I na tej samej zasadzie zdjęcia nagich kobiet po prostu się mężczyznom podobają bardziej i w większej
  • Odpowiedz
O umysłowej kondycji lasek niczego powiedzieć nie można, bo to przecież tylko #!$%@? zdjęcie xD Mogą być równie dobrze mądrzejsze od ciebie, cholera wie. Wiadomo tylko, że są ładne i najwyraźniej lubią zaszaleć.

@Elaviart: ja dalej w dyskusję wdawał się nie będę, bo skoro sam nie potrafisz dostrzec, że laski zachowują się jak małpy włącznie z tymi co się do tego ślinią to ja nie mam pytań. Rozumiem wiele fotek, ale
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: daj, spokój, on jest intelektualnie niedojrzały, w myśl zasady: gadaj z dupą to cie osra... Przekręca to co napisałeś robiąc sobie pole do gówno dyskusji, sprowadza cię do parteru... On tego nie zrozumie.
  • Odpowiedz