Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem skąd ci się wzięło "bezwolnych", ale do zwierząt nie powinno dziwić skoro przecież nimi jesteśmy. Nie bez powodu zaznaczałem kilkukrotnie, że to uproszczony opis podstawowych uwarunkowań.

@Elaviart: Jesteśmy ludźmi, z założenia inteligentnymi i mamy wpływ na to co robimy. Nie wiem jak można porównywać do instynktów z przeszłości pokazywanie dupy w losowych miejscach w ten sposób xD

Gościu, zróbmy to inaczej. Skoro twierdzisz, że jest to ok, to
  • Odpowiedz
ale mnie ciekawi po prostu czy ludzie rzeczywiście są aż tak od tych instynktów zależni?

@Gerard_z_Libii: są zależni od obu - instynktów i kultury, ale te głupie, nieinteligentne jednostki - one nie widzą i nie kontrolują swoich instynktów, włącznie z modą kulturową i robią to bezrefleksyjnie - jadą całe życie "na automacie" - co inteligentniejszy pewnie zauważył to i wie o czym piszę. Dlatego napisałem, by takie jak te z
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Co za koleś, nie dość że tchórzliwie czmycha przed dyskusją, robiąc przy tym jakieś infantylne umizgi wobec mojego rozmówcy to jeszcze się zasłania czarną listą xD I ty chłopie próbujesz kogoś oceniać? xD

Tymczasem odpowiedź jest tak prosta - inteligencja czy też poziom intelektualny są dość jasno określonymi pojęciami, których nie warunkują takie pierdoły. Pojedyncze zdjęcia mogą wystarczać prostaczkowi do takich radykalnych osądów, ale w rzeczywistości pozbawione całkowicie kontekstu
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: A co mnie obchodzi zdanie kolesia, który nie jest w stanie podjąć polemiki i rejteruje przed nią za czarną listę? xD Jest bezwartościowe i jako takie może być jakie tylko zechcesz, czemu nawet słowem nigdzie nie zaprzeczyłem. Odnoszę się tylko do tych bzdur, które miały być chyba argumentami (nie jestem pewien).
  • Odpowiedz