Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aż tak Cię to zabolało? Że trzy młode koleżanki pokazały dobrowolnie kawałek dupy? Szkoda mi Cię:(

@bmbm: Przecież ta poza jest śmieszna. co to za argument? Wypowiedziałem się co o tym myślę i tyle, nie dorabiaj sobie ideologii. Mnie to nie zabolało bo mam to gdzieś, po prostu bawią mnie takie tępaki umysłowe. A jeszcze bardziej śliniące się samce - bo inaczej tutaj nie można nazwać takich chłopców xD
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Akurat ideologię to ty do sprawy dorobiłeś, sugerując zdjęciu uwłaczanie kobietom i ich uprzedmiotawianie, co jest absurdem. O umysłowej kondycji lasek niczego powiedzieć nie można, bo to przecież tylko #!$%@? zdjęcie xD Mogą być równie dobrze mądrzejsze od ciebie, cholera wie. Wiadomo tylko, że są ładne i najwyraźniej lubią zaszaleć.
Mam alergię na takich domorosłych moralizatorów, to na ogół strasznie #!$%@?ący ludzie.
  • Odpowiedz
@Elaviart: wiadomo, że jak ładny widok to i przyjemnie popatrzeć ale jednak @SpokojnyPan ma tu trochę racji. Też mnie zawsze fascynował ten ekshibicjonizm kobiet. A z pisaniem, że lubią zaszaleć bo pokazują tyłki to trochę jak z tym obrazkiem o przygodzie, że dla faceta to zdobycie Everestu, a dla laski seks z murzynem.
Nawet jak masz jakąś słynną aktorkę, sportsmankę itp. to prędzej czy później pojawi się kwestia rozbieranej
  • Odpowiedz
A z pisaniem, że lubią zaszaleć bo pokazują tyłki to trochę jak z tym obrazkiem o przygodzie, że dla faceta to zdobycie Everestu, a dla laski seks z murzynem.

@Gerard_z_Libii: Nie widzę związku i nie wiem jak można go było dojrzeć. #!$%@?ąc absurdalne porównanie, w którym momencie zaczęliśmy rozmawiać o jakichkolwiek kobietach poza tymi trzema ze zdjęcia?

Naprawdę ciekawiła cię ta kwestia od dawna i nie doszedłeś do odpowiedzi? Mężczyźni
  • Odpowiedz
@Elaviart: Nie wiem skąd wnioski o jakiejkolwiek mizoginii i ignorancji w mojej wypowiedzi? Bo próbuję obiektywnie podejść od sprawy? Nigdzie nawet zbytnio nie oceniłem tych dziewczyn, a jedynie ich czyn, który porównałem z takim samym czynem facetów i uznałem, ze oba te czyny wg mnie w założeniu są głupie.
Zadałem też dość ogólnie pytanie na temat natury takiego zachowania kobiet i niby częściowo mi odpowiedziałeś (trochę mnie pośrednio obrażając), a
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: Nie chodzi o jakieś instynkty, tylko o naturę, leżącą u podstaw naszego zachowania czy nam się to podoba czy nie. Analogicznie - ślinisz się jak jesteś głodny i widzisz jedzenie, ziewasz jak inni ziewają i doznajesz erekcji pod wpływem niektórych bodźców. To, że kontrolujesz zachowania, które od tego prowadzą nie zmienia ich podstaw. I na tej samej zasadzie zdjęcia nagich kobiet po prostu się mężczyznom podobają bardziej i w większej ilości niż zdjęcia nagich facetów kobietom. Udział kultury polega na tym, że widząc nagą kobietę agresywnie się na nią nie rzucasz - czyli jest dość znaczący. Dokładnie, pewne zachowania są blokowane, dlatego takie laski nie stoją na ulicy wystawiając tyłki na użytek przypadkowych facetów, tylko poprzestają na zdjęciach.

Jak anonimowe zdjęcie cycków wrzucone do internetu albo pokazanie piersi/tyłka nieznanym osobom, z którymi nawet nie dojdzie do żadnej interakcji wpływa na to wszystko co opisałeś czyli zapładnianie, szukanie partnera itp.?

No pomyśl sam. Gdyby było jak piszesz, widzielibyśmy w necie tyle samo nagich mężczyzn co kobiet. Tak nie jest, bo biologicznie jesteśmy różni.

Sprowadzenie wszystkich ludzi do poziomu
  • Odpowiedz
O umysłowej kondycji lasek niczego powiedzieć nie można, bo to przecież tylko #!$%@? zdjęcie xD Mogą być równie dobrze mądrzejsze od ciebie, cholera wie. Wiadomo tylko, że są ładne i najwyraźniej lubią zaszaleć.

@Elaviart: ja dalej w dyskusję wdawał się nie będę, bo skoro sam nie potrafisz dostrzec, że laski zachowują się jak małpy włącznie z tymi co się do tego ślinią to ja nie mam pytań. Rozumiem wiele fotek,
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: daj, spokój, on jest intelektualnie niedojrzały, w myśl zasady: gadaj z dupą to cie osra... Przekręca to co napisałeś robiąc sobie pole do gówno dyskusji, sprowadza cię do parteru... On tego nie zrozumie.
  • Odpowiedz