Wpis z mikrobloga

- Halyna bierz tych chajzerek ze 40 bo jutro sklepy pozamykane xD

- Janusz, bierz 10kg cukru i 10kg mąki bo jutro nieczynne xD

- Seba, weź mi pomóż - sama nie udźwigne tego 25kg worka ziemniaków xD

- Karyna, brać te 5kg schabu czy nie? xD

- Grażyna, jakie kolejki k---a, jak za komuny ! xD

- Brajan, pomóż matce z tą zgrzewką jogurtów ! xD


- Bożena, a na cholerę nam 12 opakowań delicji

- A jak młode przyjadą w odwiedziny? xD


- Kryśka, starczy 4 litry oleju?

- Nie weź 6, bo jutro nieczynne xD


xDD


#zakazhandlu #heheszki #takbedzie
MarianoaItaliano - > - Halyna bierz tych chajzerek ze 40 bo jutro sklepy pozamykane x...

źródło: comment_kabkAdfJGO9La9DdAsx2nPEQKfoklmJP.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MarianoaItaliano: troszke mnie triggerują jak widać, ale potem mam beke jak sie triggerują obchodami zakazu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z reguły za zakazem jest patusiarnia która nie do końca rozumie że za wolną niedziele i tak nikt im nie zapłaci.
  • Odpowiedz
@Rabusek: Wiecie co? Ja to jestem za całkowitym zakazem wszystkiego xD Nie będzie niczego, jak mówił Kononowicz zanim zaczął robić patostreamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po co komu autobusy, kina, teatry - zamknijmy cały kraj na niedziele, w TV niech leci plansza kontrolna bo technicy teź chcą mieć wolne. Jak się bawić to się bawić xD

Bo do takiego absurdu schodzą te ustawy o uprzywilejowaniu handlowców.
  • Odpowiedz
Po co komu autobusy, kina, teatry - zamknijmy cały kraj na niedziele, w TV niech leci plansza kontrolna bo technicy teź chcą mieć wolne. Jak się bawić to się bawić xD


@MarianoaItaliano: Jak poczytasz najnowsze wypociny solidarności, to całkiem poważnie chcą wszystko zakazać, włącznie z obsługą internetu. A ten ostatni w ogóle na niedziele wyłączać :)
  • Odpowiedz
jeden dzień bez marketu wytrzymasz a resza sklepów będzie otwarta.


@sEB-q: jeden dzień bez Internetu wytrzymasz to zróbmy czysta niedziele bez hejtu i rząd bedzie nam odcinal dostęp, bo po co nam jakieś decydowanie o sobie. Ja nie mam ŻADNEGO osiedlowego sklepiku wokół, chyba ze mała zabka sie liczy. Wszystko sieciowki markety
  • Odpowiedz
Przyzwyczają się ludzie. Z potencjalnych zalet, to zmusiło mnie to do planowania swojego wyżywienia, a co za tym idzie, zaprzestania odżywianie się syfiastym żarciem.
  • Odpowiedz
@blogers: Jestem fanatykiem chrupiącej skórki, dlatego interesuje mnie tylko świeży chleb w dzień zakupu. Resztę zbieram i na bułkę tartą - nie ma tego aż tyle żeby nie przejeść w panierkach, farszach, kotletach itp ;)
  • Odpowiedz
@Asteroida: jestem pracownikiem instytucji kultury - pracuję i będę pracować we wszystkie soboty i niektóre niedziele (1-3 w miesiącu). Nie rozumiem dlaczego nasz wypoczynek, czas spędzony z rodziną jest mniej cenny, niż czas pracowników handlu (rzekomo) i innych Polaków. Za pracę w niedzielę otrzymujemy dzień wolny do wybrania, nie dostajemy dodatkowo żadnych pieniędzy. Nie raz pracujemy 6 dni w tygodniu. Cierpi na tym życie prywatne. Zdarza się że pracownicy przyprowadzą
  • Odpowiedz