Wpis z mikrobloga

Udało się - Nosacze okazały się bardzo chętne do współpracy po niemrawym początku ;)

zwykle czasem dość ciężko je wyhaczyć na małej odległości, lubią bujać się wysoko w koronach drzew, ale zdarza im się podejść bliżej i miałem sporo czasu, by cyknąć im kilka fotek. Niestety, nie udało mi się spotkać jakiegoś młodzika - raczej starsze osobniki.

Nie jestem ekspertem od zdjęć, więc proszę o wyrozumiałość :) Kilka fotek można obejrzeć tutaj na moim fanpage'u, a dla chętnych przygotowałem również po prostu paczkę ze zdjęciami do ściągnięcia, w dobrej rozdzielczości i bez znaku wodnego (chętnie wrzuciłbym całą galerię na Mirko gdyby była taka możliwość :/)

Mam nadzieję, że fotki Wam się podobają i gorąco zachęcam do odwiedzenia Parku Bako jeśli będziecie w pobliżu, bo to naprawdę fantastyczne miejsce. Jest dużo niedociągnięć, ale przyroda wynagradza wszystko :)

Chętnych proszę o plusowanie pierwszego komentarza - zawołam Was do gotowego wpisu z wizyty w Parku Narodowym, wraz z resztą zdjęć (innych zwierzaków) i pełną relacją ;)

#zwtravel
zbigniew-wu - Udało się - Nosacze okazały się bardzo chętne do współpracy po niemrawy...

źródło: comment_tHkWbwYzuUfAELU4Ar9jAkEVelgUgWJb.jpg

Pobierz
  • 161
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: jak masz gotowy już nocleg, to też inna sprawa :) mam nadzieję, że Ci się spodoba - Kuching tu gdzie jestem bardzo spokojne, wybiorę się na miasto za kilka dni coś zwiedzić na miejscu też :) udanego wyjazdu!
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: w jaskiniach nie byłem i nie wiem czy będę, na orangutany jadę jutro, byłem na razie tylko w Bako i polecam cały Park, trasę na wodospad w szczególności i nocny spacer z przewodnikiem. Nosacze najłatwiej wyjaczyć w promieniu kilkuset metrow od recepcji :)


@zbigniew-wu: jakieś info dotyczące tego nocnego spaceru? masz jakieś linki? albo jakiś hotel blisko parku, bo w sumie chcę tam pojechać tylko żeby odwiedzić
  • Odpowiedz
@lol2x: najlepiej nocować po prostu w parku - do Parku trzeba dopłynąć łódką, każda przeprawa kosztuje, do tego płaci się za wstęp do parku. A tak za wstęp zapłacisz raz, płyniesz raz i atrakcje masz pod nosem - a przewodnicy są na miejscu, wystarczy zagadać w recepcji. Sam nocny spacer w grupie kosztuje dyszkę więc super cena :) a jak prywatnie to trzeba się dogadywać z przewodnikami.

https://ebooking.sarawak.gov.my/eBooking/public/home.htm?lg=en tutaj możesz
  • Odpowiedz