Wpis z mikrobloga

Isamu. Gosc ma 28 lat,trójke dzieci i kazda jego kobieta byla zla,zdradzala go itp ?? Haha
Sorry ,ale kazdy kij ma dwa konce. Ta cala Koposova (?) mnie zawsze #!$%@?,wieczna wiesniara ktora chciala zaistniec ale bez jaj. Isamu swiety nie jest i widac,ze probuje udupic laske.

Mam nadzieje ze ona cos powie na ten temat. Slowu przeciwko slowu.
Przeciez mial byc juz filmik wczoraj z dowodami :D robia z tego film sensacyjny,a #!$%@? z tego wyjdzie

P.s - pozdrawiam moderacje ktora mnie zbanowala na kilka dni za to,ze bronilam sie przed typem ktory mnie wyzywal.Jak Kuba Bogu,tak Bog Kubie.
#isamu #patostreamy
  • 37
@Hogataa26 ale co mial pokazac? Isamu jest przez nyfme oskarzany o ponizanie jej itd. wiec to ona powinna mu to udowodnic a nie on jej. Załóżmy, że oskarżam Cie teraz o to, że mnie obrażasz. No i dawaj teraz dowody na to, że tego nie zrobiłaś.
Co isamu wywleka? To ona zaczęła rozmowe z nie odpowiednimi osobami i tak to sie skonczylo.
No i co, że ma wiekszy kanał? Myslisz, że jakby
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Każdy dorosły facet wie jakie są kobiety (wierzę że nie wszystkie) i nie chodzi tu czy są to polki czy ukrainki ale na zdrowy rozum nie okłamujmy się gość jest po 3 rozstaniach w tym z dwiema ma dzieci każda jest winna i go oszukała a on święty? takie pierdoły do może opowiadać swoim 12-15 letnim fanom.
Z informacji jakie chodzą po necie można się dowiedzieć że spotykał się z
@Anty_Chryst: jak nie biorę głosu, to tym razem wezmę. Przecież Isamu wielokrotnie w swoich starszych materiałach udowadniał, jaki ma stosunek do Nymfy. Wspomniał mi się cytat, który kiedyś zasłyszałem na jakimś jego filmie z Fify albo kompilacji tejże, gdzie rzucił tekstem „TOTY, Inform i rudej cycki.” Jakoś tak to leciało. Przecież to jest tak obrzydliwe uprzedmiotowienie człowieka, że już po tym było jasne, jak się zachowuje względem niej. Zwykłe wieśniactwo i
@Anty_Chryst: można lubić się wyzywać. U mnie w pracbazie jest to na porządku dziennym, takie humorystycznie zaczepianie. Ale tam wyraźnie widać, kto wyzywa i w jaki sposób. Amelia nie odpowiadała na jego zaczepki, które były w ten sposób wypowiadane właściwie w żadnym z jego materiałów. Można jednoznacznie dojść do wniosku, że najzwyczajniej w świecie to jak go opisywała na prywacie jest w jakimś stopniu prawdziwe. Dodatkowo to, że ma taki charakter
@vbndvgdn dowody że rozwalil jej kompa masz? Ah zapomniałem, obejrzales nagranie w ktorym nyfma sie żali i juz jestes alfa i omega xd tak on ma znajomosci, on zna andrzeja dude, jeszcze lepiej, on zna trumpa, aaa zapomniałem on wspolpracyje z illuminati xddddddd
Ty no nie wiem ale jakby udostępnił zdjecia to by się pogrążył xd
@Anty_Chryst On gnoił i darł ryja na nią na nagraniach, czego jeszcze potrzeba xD

Niczego nie musi udowadniać, wystarczy wysłuchać głosu isamu z nagrań. Może i nie ma dowodów na cisnięcie psychiczne no bo jakie? Słowo vs słowo tyle że słyszeliśmy co tam krzyczy do niej/o niej szympek. Obraz gościa się rysuje sam jak do tego dorzucić jego kulturalną twórczość.

Faktycznie coś jest nie halo skoro robi dzieci na lewo i prawo
@Hogataa26: akurat co do Nymfy to staję po jej stronie. Pamiętam jak oglądałem jak grał w jakiś horror (bo to chyba jedno z ostatnich nagrań razem z nią i pierwsze po długiej przerwie odnośnie występowania jej na jego kanale(a gra to chyba resident evil)) i mówił wtedy coś że zabije kota. Było to dla mnie bardzo niesmaczne wtedy i nymfa tez sprawiala wrazenie speszonej. Utwierdza mnie to, że jednak isamu był