Wpis z mikrobloga

Isamu. Gosc ma 28 lat,trójke dzieci i kazda jego kobieta byla zla,zdradzala go itp ?? Haha
Sorry ,ale kazdy kij ma dwa konce. Ta cala Koposova (?) mnie zawsze #!$%@?,wieczna wiesniara ktora chciala zaistniec ale bez jaj. Isamu swiety nie jest i widac,ze probuje udupic laske.

Mam nadzieje ze ona cos powie na ten temat. Slowu przeciwko slowu.
Przeciez mial byc juz filmik wczoraj z dowodami :D robia z tego film sensacyjny,a #!$%@? z tego wyjdzie

P.s - pozdrawiam moderacje ktora mnie zbanowala na kilka dni za to,ze bronilam sie przed typem ktory mnie wyzywal.Jak Kuba Bogu,tak Bog Kubie.
#isamu #patostreamy
  • 37
@Hogataa26 te patostreamy to całkiem ciekawe zjawisko, które w sumie powinno się traktować bardziej jak jakiś typ filmu przyrodniczego, gdzie Patus Erectus pokazuje swoje życie :D A tak serio to wszyscy Ci streamerzy zazwyczaj ogarniaja, że niecodzienne sytuacje dobrze się sprzedają bo normalni ludzie nie postępują tak jak to bywa na popularnych ostatnio livach i zwyczajnie ich to ciekawi, a poniekąd nawet i bawi. Także im większe #!$%@? i emocjonalna trampolina tym
@Hogataa26: Csiiii kochana, csiii

Teraz niektórzy (podkreslam niektórzy) na wyp0ku przeżywaja renesans i rewolucje - teraz lubi0 isamu, bo posmarował z boxdilem chlebek, marmelado o nazwie "woo jaki ten wypok jest stronk".

Ale moi słodziaśni napinacze - zawsze jest lepiej mieć słodkiego napinacza po swojej stronie x], szczególnie gdy słodki napinacz potrafi #!$%@?ć tam gdzie boli (tzn jak kto napinacza pokieruje :3) - no niestety armia yt'bowych subskrajberów, nie bije mocno
@niesepomoc ty no nie wiem, z tego co wiem to isamu z pierwsza żoną rozstal sie w przyjaznych stosunkach i żyją teraz ze sobą jak kumple także nie bylo tak źle ale dlaczego sie rozstali to nwm. Co do tych dwoch kolejnych to zwykly pech xd ale moze wyciagmie wnioski i nie bedzie szukal laski wsrod youtuberrk i streamerek tylko tak o w barze czy biblitece albo gdziekolwiek, byle nie w necie
@Anty_Chryst:

A bądź sobie widzem nawet od stu subskrypcji, na wyp0ku się takie #!$%@? nie liczą - tak się można przekrzykiwać w komentarzach na yt'bie - tzn rozumiem, że jestes wiernym widzem, ale nie w tym rzecz w sumie to troche na twoją niekorzyść wpływa, bo jesteś subiektywny w sprawie, którą należałoby jak już analizować obiektywnie. Widzisz, ja mogłabym powiedzieć, że znam go jeszcze za czasów, gdy kupił słuchawki trust'a i
@niesepomoc z ta całą nymfa to sie chyba wszystko wyjasnilo, isamu powiedzial ostatnio u boxdila że to co gadala nymfa to byly bzdury ale dalej czekam na papiery z rozprawy które podobno ma udostepnic isamu jak sie wszystko skonczy xd ale wiadomo jak dzialaja polskie sądy ;d
A co do obiektywizmu to masz racje, jestem po stronie isamu (jak na razie i mam nadzieje, że to sie nie zmieni) ale wiadomo jak
@Anty_Chryst:

czekam na papiery z rozprawy które podobno ma udostepnic isamu jak sie wszystko skonczy xd ale wiadomo jak dzialaja polskie sądy ;d


Oj ziemniaczku ... ehh..... na prawdę uważasz, że jest to kwestia tylko sądów? Nie czujesz w tym czegoś więcej, że np ma #!$%@? w udowadnianie czegokolwiek, bo sprawa rozeszła się po kościach? Albo moze nie wyszło wcale tak na jego korzyść XDD Meh, nic nie mamy i nic
@niesepomoc no to bedzie trzeba przypomnieć ;)

No nie doczekalismy sie niczego od isamu bo to nie on ma udowadniac że jest niewinny tylko nynfa że jest winny ;d
Co ma niby pokazać na dowod, ze jej nie bil i nie poniżal? Nagrania z kamer domowych odkąd byl z nymfa do czasu rozstania sie z nią? Chociaz pewnie ich nie ma jak 99,9 % polakow ;d

Nom obserwuje i wyczekuje :) mam
@Anty_Chryst:

Co ma niby pokazać na dowod, ze jej nie bil i nie poniżal?


Akurat dowód na to, że ją poniżał jest - twardy i głośny. Ta, te nagrania z teamspeak'a ( ͡° ͜ʖ ͡°). I co z tego, ze sie potem próbował wygrzebywać, że "ololo ja i nymfa jestesmy generalnie #!$%@?, że ktos to upublicznił" bleh XDD. I mimo, że ktoś moze powiedzieć -ale to moze
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie zapomniales dokonczyc to co on mowil, gdyby nie jej matka nie poznalbym jej zlego oblicza ;) a to jest różnica. Nie pamietam, sytuacji w ktorej chcial zniszczyć pierwszą żonę. To samo nymfa, to ona wypalila z tą rozmową a on tylko sie wytlumaczyl. Gdyby nie ta rozmowa nymfy z jakimiś goscmi to by wszystko sie rozeszlo po kosciach. A co do ukrainki to racja, mógł to rozegrac inaczej ale moze mial
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: @Anty_Chryst: @niesepomoc:
Po 1.to Nymfa zalila sie,ale prosila zeby tego nikomu nie mowic,nie pokazywac.Ufala tej osobie...
A ze Isamu jest "krolem" youtuba,ma miliona fanow,na dodatek ma kase to dziewczyny nie maja linii obrony i sie boja,bo wiedza ze zaraz caly internet zacznie je obrazac mimo tego,ze przedstawia swoje dowody.
Wystarczy zajebisty prawnik zeby udowdnic "wine" Nymfy. Jego stac a je nie.

W ogole Szymon sie nie przyznawal do
@Anty_Chryst: Ta ale przy okazji mówił też, że gdyby był dla nymfy taki jak dla ukrainki to prawdopodobnie nigdy jej matka nie pojawilaby sie u nich i on nie poznalby "złej strony nymfy" i w tej chwili zajmowałby się dzieckiem XDDD.

@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: I przepraszam ale śmiecham - jakoś mi sie przypomina grupka mirców, co to krzyczeli, ze zona ukrainka to marzenie, bo ugotuje, posprząta, narzekac nie będzie, miejsce swe znać
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie niby tylko widownie tez można stracic a co z a tym idzie suby a nastpenie pozycje w rankingu :)
@Hogataa26 laska ma kanal chyba 300k subow. Dobry film z podanymi dowodamy, nagraniami, screenami i isamu jest pogrążony. No sory ale jakby podala jakis filmik gdzie isamu ja wyzywa bez powodu to nawet glupi 12 latek by zrozumial o co biega i by byl po stronie isamu. Niestety nie ma niczego a