Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@mateusz-bylinski: spotkasz prawdopodobnie wielu kolegów ze swojego gimnazjum i szkoły średniej xD
Mi ciężko było osobiście wytrzymać ze śmiechu, bo w gimnazjum miałem pełno znajomych bydlakow nieokrzesancow, a liceum już było ogarnięte, więc gdy znowu się zderzylem z tym poczuciem humoru prawie rzygalem ze śmiechu.
#!$%@? na temat całego badania, "mój 5 kilo waży i się przeraża" "ja to bym dupczyl to babe", i inne podobne xD
Sama komisja to cóż.
@mateusz-bylinski: Miałem komisję wojskową dawno temu. Polazłem, rozebrałem się do majtek, pielęgniarki jakoś dziwne odwracały głowy i w ogóle nie mogły patrzeć, dusiły się. Powiedziały, aby delikatnie odchylił majty. Zobaczyły moje cudo, jedna pobiegła gdzieś, drugą zamuliło. Pewnie dlatego, bo nie myłem jeszcze wtedy penisa, a przed komisją nie myłem się z tydzień. Ta co pobiegła przyprowadziła lekarza, spojrzał na mojego penisa i powiedział "O #!$%@? STARY...". Powiedział abym się odwrócił.
@mateusz-bylinski: Ja lata temu dostałem kat B i ostatnio sobie przypomnieli i dostałem wezwanie do aktualizacji kategorii. Kiedyś badanie to był jakiś ogół - sprawdzenie wzroku, postury, wywiad dotyczący chorób itp, natomiast teraz totalna szopka - badania ogarniałem dwa dni (cudem się zmieściłem w dwóch) i miałem w tym wizyty od neurologa, kardiologa, laryngologa nawet po psychiatrę + różne badania typu EKG, RTG klatki, morfologie, mocz, audiogram itp. Niemalże ten sam
@mateusz-bylinski: nie wiem, czemu oni Cię tak straszą.. sam byłem nastawiony na sprawdzanie zawartości gaci, lub wykonywanie innych tricków z ping-pongiem, ale kiedy wszedłem za magiczny parawanik, doktorek pooglądał moją posturę, śmiało wtedy zdjąłem gacie, no bo przecież musiało to nastąpić, ale jakież było moje zdziwienie, kiedy doktor zaczął wymachiwać rękami, że nie, nie, nie trzeba!

Zawstydziłem go, czy jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)