Dobra Mirki, jest sprawa. Moja luba została wytypowana jako jedna z 13 zawodników do tytułu sportowca roku w swoim mieście.
W 2017 r. zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy seniorów w karate full kontakt i brąz na Mistrzostwach Polski seniorów, startowała też w Mistrzostwach Świata gdzie zajęła miejsce 5-7.
Obecnie prowadzi facet który zdobył Koronę Maratonów Polskich czyli ukończył 5 maratonów w 2 lata. Nie umniejszając nikomu osiągnięć to myślę, że należy jej się ta wygrana jak psu buda ¯_(ツ)_/¯

Głosowanie polega na zostawieniu polubienia pod jej zdjęciem (link poniżej) lub wysłanie SMSa o treści "Piekary 19" pod numer 71100 (koszt 1,23zł):

Wiecie co robić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam #mikrokoksy #mma #sztukiwalki #sportywalki #sport #ksw #silownia i może jeszcze #zonabijealewolnobiega ( )
  • 7
via Android
  • 0
@AllOver Nie, skąd ta teoria? Było chyba 12 zawodniczek. Ten printscreen pokazuje tylko pozycje medalowe. W sportach walki jak judo czy karate są zawsze dwa 3 miejsca (wynika to z drabinki)
@miglanc a to w takim razie przepraszam. Myślałem, że było jak na wielu zawodach w sportach walki w sekcji damskiej. 4 zawodniczki w kategorii i tyle. Trochę w tym siedzę i często tak to wygląda.