Wpis z mikrobloga

Chciałbym wam przedstawić mój nowy zegarek który kupiłem w sklepie kilka godzin temu. Wyróżnia się ciekawą tarczą. Jest to limitowana edycja - 3500 sztuk. Brązowy pasek o moim ulubionym odcieniu, wykonany ze skóry cielęcej. Mechanizm automatyczny, a zapięcie motylkowe, co ciekawe jest wygodne. Rezerwa chodu wynosi 40 godzin i jest możliwość ręcznego naciągu. Chciałbym poznać wasze opinie na temat mojego zakupu i tego zegarka jeśli ktoś ma również taki. #zegarki #zegarkiboners
P....._ - Chciałbym wam przedstawić mój nowy zegarek który kupiłem w sklepie kilka go...

źródło: comment_iTl2NIjAF1WBHLOqVMtEKK2RnQ3rbSNT.jpg

Pobierz
  • 24
@Packie_: Spawdzona marka, bez eksperymentów i udziwnień. Dobry wybór. Coś mi mówi, że nie jest to Twój pierwszy zegarek, zgadza się? ;)
Kliknij mu jakieś zdjęcia w bardziej przyjaznym świetle, bo tarcza wygląda smakowicie.
@mrzyn: Dziękuję. Zgadza się, jednak jeśli chodzi o Seiko to jest to mój pierwszy zegarek tej firmy, chyba że kiedyś kiedyś miałem jakiś budżetowy model. Jutro mogę mu zrobić zdjęcie przy dziennym świetle, może tarcza wyjdzie lepiej.
@Packie_: Gilosz świetnej jakości, wskazówki też pięknie wypolerowane. Jedynie co nie do końca mi odpowiada to napisy nad 3, ale to tylko moje czepialstwo. :)
Presage i Automatic. Nie mam absolutnie nic do zarzucenia jeśli chodzi o ich wykonanie. Po prostu wg mnie mogłoby ich nie być.