Wpis z mikrobloga

@szpont: eeee tam, ja miałem W800i dobre 5 lat, kupiłem chyba w okolicach 2007 roku używany, robił większe wrażenie, mimo, że to praktycznie to samo co K750i i D750i. Nadal mam, nadal działa, ale w szafie jako zapasowy, ma już prawie 15 lat włącznie z baterią.. W jedną stronę joystick słabo działa. No i miał w zestawie porządne słuchawki, wtedy jeszcze mało popularne.
Pobierz SpokojnyPan - @szpont: eeee tam, ja miałem W800i dobre 5 lat, kupiłem chyba w okolica...
źródło: comment_4dBqokQ3R7KJrxkQ09lraJkl01JwPOXS.jpg
@szpont: zbierałem na niego cały rok xD
Kosztowal wtedy 800zł xD co to byly za czasy,wszyscy w szkole mi zazdroscili( ͡° ͜ʖ ͡°) czasami udawalem ze gdzies dzwonie tylko po to zeby wyjac telefon (jak w tej pascie z ajfonem i kalkulatorem) xD
@SpokojnyPan: mój pierwszy Sony Ericsson, który był już od nowości mój (wcześniej miałem w spadku po wujku), który zapoczątkował u mnie prawie 7-letni okres dominacji telefonów SE/Sony
pamiętam jak mi mama go wzięła w złodziejskim mixie Plusa, no ale... telefon był dobry, przyzwoity aparat, sporo miejsca na muzykę + miejsce na kartę pamięci i jakoś się dawało radę
Pobierz seeksoul - @SpokojnyPan: mój pierwszy Sony Ericsson, który był już od nowości mój (wc...
źródło: comment_Lk7R5gRtbpb3NQiIqF6tWpB6V78so2qQ.jpg
jedynie pamiętam że jeden element nie pasowal do tej konstrukcji z w800i ale był chyba mało istotny, nadal posiadam silniczki zapsowe oraz antenki metalowe z napraw SE
@szpont: telefon w aparacie, aparat w telefonie. Mialem, przerabiałem softy, obcy ludzie dawali mi telefony do przerobienia softu z polecenia znajomych,jakoś 3 dychy kasowalem,ech czasy licbazy
@Wolty: też takiego se zrobiłem kiedyś ( ͡° ͜ʖ ͡°) korpus z W810i, pamiętam że był problem bo W810i nie miał czujnika klapki aparatu jak K750i więc na korpusie nie było na niego miejsca, ale jakoś dało się to ogarnąć za pomocą kleju :p ładnie to wyglądało