Wpis z mikrobloga

Podsumowując 1.77

- Wracamy po raz kolejny do russian BIAS
- Możesz wysadzić ammorack abramsa ale abramsa nie wysadzisz. Niby super co ? no super tylko zostajesz bez ammo na polu walki - super feature.
- Japonia, francja mają czołgi 8.7 br które są gorsze w każdym możliwym aspekcie w porównaniu z USA,ZSRR,GER,UK na tym br
- Japonia dostała aż 0 nowych czołgów!!!
- Dalej musisz oddać około 5 strzałow z AMX-30 (HEAT) żeby kogoś rozwalić (br 8.7 xaxaxax), jako ciekawostke dodam, że ten czołg dostał nerfa do reloada a trzeba pamietać, że stabilizacji działa tu nie zaznasz :-)))
- Brak nowych trybów, ciągle wałkowany world war mode który chyba nigdy nie wyjdzie bo gra umrze
- W powietrzu nie wiele się zminiło, Yak-23 jak bił tak dalej będzie bił.
+ Dostajecie kałurze i błoto :D enjoy

Robie kolejną połroczną przerwe od tej gry, bo w sumie stoi ona w miejscu już od dłużego czasu.
Bonus z reddita, map designer przyłapany w pracy

#warthunder
wicherq - Podsumowując 1.77

- Wracamy po raz kolejny do russian BIAS
- Możesz wys...
  • 16
@Sasaki_Kojiro: byl wczoraj dev server, wiele się nie zmieni. Co do dziecka to mógłbyś do mnie mówić per Pan
@wysuszony: możesz ale co z tego ?? strzelasz sie z kims i prosisz go uprzejmie w którymś momencie o przerwanie walk ? w ilu procentowo walkach wymieniasz załoganta?? pamietaj, że w tym przypadku jesteś w pełni funkcjonalny
@wicherq: Nie wiem czy wiesz ale w czasem w ST-A1 zdarza mi się dostać w ammorack ale amunicja nie wybucha tylko znika więc normalne że w tym momencie trzeba przeładwoać
@Red_u: @groovyK Na tym gifie widać dobrze że wybuchło tylko to co było z tyłu, a niżej w wieży i tak jest 10 pocisków do użycia. Wiele razy ammo w brytolach głównie FV4202 mi znikało z przodu po trafieniu i musiałem uciekać bo pusto.