Wpis z mikrobloga

70 złotych?! Wydaje mi się, że trochę przepłacasz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@high_hopes: jeszcze go nie kupiłam, napisałam ile kosztuje

Spoko, w Tajlandii możesz kupić taki za ok 8 zł...


@SavageMountain: to daj mi na bilet w obie strony, kupię worek też tobie

@prosile: nie jest podszyty, ale materiał jest gruby i porządny. to przecież oczywiste, że kosztuje tyle z powodu logo, nigdzie nie twierdziłam
@prosile ale zauważyłeś, że cena od razu jest wyższa? Te same worki z Vansa (choć jest inny wzór, nie wiem czy to ma jakiś wpływ - wyglądają tak samo. Nowa kolekcja?) kosztują 40-50 zł na internetach, te handmade 100+.
A gadanie że to jest to samo co na bazarze...
Nie ¯_(ツ)_/¯
Miałam taką samą opinie co do innych markowych rzeczy, ale jak dla mnie po prostu trzeba ją kupić i samemu sprawdzić.
@carbonara: chcesz kupuj Twoje pieniądze. Nikomu nie będę mówił jak ma je wydawać. Mówię tylko ze przepłacasz.

@harpiowata: lepiej dodać już te 30 pln i kupić hand made.
Ciężko mi zrozumieć kobiece spojrzenie na zakupy. Czasem zdumiewam się ale cóż nie jestem kobieta i patrzę na walor uztecznosci i stosunku jakość/cena ¯\_(ツ)_/¯
@prosile ale rozumiesz, że czasami te worki da się kupić taniej, o czym wspomniałam? I co, ma dopłacić 50 zł do worka handmade, przy którym nawet nie ma pewności, że będzie taki sam wzór jaki jej się podoba?
@carbonara: zajebisty wzór, a worki z Vans raczej trzymają poziom. Mam czarny z logo to nawet po praniu trzyma kolor i nic się nie poszarpało, a w poprzednim bazarowym odpadły mi sznurki