Wpis z mikrobloga

  • 0
@vaxx jest, poszukaj na necie, jest kilka odcinkow, j----y netflix pocial z 6 odcinkow na 20sto minutowe i zrobili sobie 13 odcinkowa serie, ktora sie urywa. Wpisz sobie tytul i daj reddit, tam znajdziesz linki do sciagniecia odcinkow na torrent a napisy niestety chyna tylko po angielsku :) jest drugie tyle dodatkowych odcinkow chyba caly 2 sezon.
  • Odpowiedz
  • 0
@josedra52 powiedz do ktorego momentu jest ten sezon 1b? I o czym mialby byc jakis sezon 2b xD Bo ja ogladalem jak wyszli z banku i w sumie to nikogo nie zlapali a Pani porucznik po roku sie kapnela i poleciala na wyspe z pocztowek profesora i go tam spotkala gosc czekal na Nia codziennie przy barze :)
  • Odpowiedz
@josedra52: tu jest zakończenie całego serialu :) jeżeli znasz coś więcej na ten temat to wal :) o czym ma być sezon 2b? i co mają pokazać 6 kwietnia? :)
Sylar - @josedra52: tu jest zakończenie całego serialu :) jeżeli znasz coś więcej na ...
  • Odpowiedz
@Sylar: @Sylar: Po pierwsze, zrobiłem literówkę bo zamiast 2b chodziło mi oczywiście o 1b. Po drugie serialu jeszcze nie oglądałem ale moja wina, ze na takie spojlery się nadziałem. XD Chciałem jedynie wyjaśnić dlaczego to jest tak pokręcone przez netflixa. 6 kwietnia będzie na netflixie reszta - ostatnie 6 odcinków czyli pewnie około 10 bo tak to edytują.
  • Odpowiedz
@josedra52: iks de xD

w każdym razie serial jest skończony tylko netflix p---------ł i podzielił serial na 2 części gdzie 1 część urywa w c------m momencie xD wystarczy poszukać odcinków na necie i proszę bardzo cały serial jest dostępny :)
  • Odpowiedz
@vaxx:
Serial na Antena 3 ma 1 sezon, łącznie 15 odcinków, każdy po 70 minut. 9 odcinków to 1 część sezonu (1a), 6 kolejnych to 2 część sezonu (1b).
Netflix to pociął i zrobił 13 odcinków po 45 minut - i to jest tylko i wyłącznie 1a.

2 część, ostatnie 6 odcinków, gdyby był ktoś zainteresowany jest tu - w PL / ENG subami:
katcr.co - > La casa de
  • Odpowiedz