Wpis z mikrobloga

@lech1991 owszem opłaca się dopłacić do wersji plus, aczkolwiek musisz zadać sobie pytanie, czy jest Ci to potrzebne, chociaż biorąc pod uwagę fakt o nieograniczonym budżecie odpowiedź zapewne zabrzmi "tak". Mi osobiście s8 wystarcza i jak najbardziej polecam, o ile nie używasz etui oraz nie przyklejasz nic na wyświetlacz, a przynajmniej to drugie.
@Unrestricted: wersja plus głównie ze względu na większą pojemność baterii, bo sam telefon w tej wersji jest już po prostu za duży.
Co ma do tego etui albo przyklejanie szkła ochronnego na wyświetlacz?
@lech1991 w przypadku s8 nie znajdziesz na rynku nic sensownego, nawet za większe pieniądze. Delikatny silikonowy case to max. Jakikolwiek inny uniemożliwi/utrudni korzystanie z funkcji wyświetlacza infinity, natomiast ani szkło ani folia się nie sprawdzi, więc szkoda czasu na zaprzątanie sobie tym głowy.
@RolnikSamWdolinie: No tak, tylko że Mi5x np nie ma NFC, a Mi 6 nie ma miejsca na karty pamięci ani mini jacka....
Samsung ma jedno i drugie, ale tak jak mówisz - cena 2x większa, szkła hartowanego ani folii też nie nakleję...
@RolnikSamWdolinie: słaby ekran (nie amoled) i gubienie dotyku. Brałem pod uwagę ten telefon, ale patrząc na jego wysoką cenę w okolicach $500, wolę dołożyć €50 do Samsunga.
Długo szukałem konkurencji dla S8/S8+ ale jej niestety nie ma.
@lech1991 w zależności od preferencji, ale ja na przykład nie mam, a mimo to zarówno przód jak i tył nadal jest w stanie wręcz idealnym, w dodatku wygląd s8 bez etui i szkieł czy folii nieustannie cieszy oko :)