Wpis z mikrobloga

@Unrestricted:

Ok, ale napisałeś:

Delikatny silikonowy case to max. Jakikolwiek inny uniemożliwi/utrudni korzystanie z funkcji wyświetlacza infinity, natomiast ani szkło ani folia się nie sprawdzi


Jakie funkcje ogranicza case i dlaczego ani folia ani nawet szkło się nie sprawdzi?
@lech1991 ekran jest zagięty, więc wiadomo że "wiekszy" case przysłoni te zagięcia i nie będzie tak płynne korzystanie z funkcji Edge. Case możesz mieć, napisałem. Jeśli chodzi o szkło, to albo wersja taka, która nie obejmuje zaokrąglonych krawędzi (śmiech) albo takie które obejmuje, ALE ma klej tylko właśnie na tych krawędziach, nie na całej powierzchni szkła, czyli syf z uwagi na minimalny odstęp między ekranem a szkłem (załamania światła, dźwięki przy dotykaniu,
@I-____-I: Nie wiem o co chodzi z tym dotykiem. Mam ten telefon z 3 miesiące i nie zauważyłem niczego takiego. Większość amoledów dla mnie to porażka bo są za ciemne. Akurat ten w s8 daje radę, ale reszta w pełnym słońcu ledwo czytelna. Np ten w OnePlus 5t ma tylko 470 nitsów, S8 ma 570 a mi6 617
@Unrestricted: A z czego wynika fakt, że szkła ochronne do zaokrąglonych ekranów mają klej tylko na zaorkąglonych brzegach właśnie? W czym taki klej przeszkadzałby na całej ich powierzchni, tak jak w tych przeznaczonych do płaskich ekranów? Bo nie rozumiem tego, szczerze mówiąc.