Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #niebieskiepaski

Czy jeśli z jakiegokolwiek powodu zerwaliście ze swoim #rozowypasek, któremu bardzo na was zależało, a z biegiem czasu zrozumielibyście, że to jednak był błąd, kochacie tę osobę i była wyjątkowa, to zdecydowalibyście się powiedzieć jej o swoich uczuciach i przyznać się do błędu, czy doszlibyście do wniosku, że szansa już przepadła i lepiej nie zawracać jej głowy?

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Daj sobie spokój. Po pierwsze, z jakiegoś powodu zerwałeś i najpewniej znów byś to zrobił, wierz mi.

Po drugie, stety czy nie pic rel to prawda. Dotyczy to nawet tych dziewczyn, którym zależy bardziej od ciebie. Kiedy do faceta zaczyna docierać po 1-2 miesiącach, kobieta ma to już tak naprawdę za sobą i wbrew pozorom, już nie żywi do byłego aż takich uczuć.
Pobierz
źródło: comment_Xa9vYL0yafh4wbRnWd5VuisdJHUdfF1I.jpg
@AnonimoweMirkoWyznania a co masz do stracenia?
Jeśli różowa nie jest w związku to możesz próbować.
Jeśli jest, musisz się zastanowić, czy chcesz tylko jej to wyznać i olać dalszy rozwój wypadkow czy ewentualnie dopuszczasz do siebie myśl że może to jej zrujnować aktualny związek.
Ale jeśli oboje jesteście wolni to dlaczego nie miałbyś spróbować jej to powiedzieć?
was zależało, a z biegiem czasu zrozumielibyście, że to jednak był błąd, kochacie tę osobę i była wyjątkowa, to zdecydowalibyście się powiedzieć jej o swoich uczuciach i przyznać się do błędu, czy doszlibyście do wniosku, że szansa już przepadła i lepiej nie zawracać jej głowy?


@sil3nt: e tam, mi przeszlo po jakis 3-4 miesiacach
@Karolynn: Widzisz, to nadal wydaje się śmiesznie mało w porównaniu do mężczyzn. Nawet najwięksi ruchacze jakich znam, długo dochodzili do siebie po zerwaniu, jeśli to było coś więcej. Kolejne panienki, wspólne piwa nie pomagały. Niestety, mnie samego też to dopadło i z doświadczenia powiem, że jeżeli mówimy o okresie dłuższym niż tydzień (!) to różnica może być ogromna. Miałem kryzys w związku, bo dziewczyna ostro z czymś przegięła, "zerwaliśmy" na 2
@sil3nt: Nie ma co dzielić płci na lepszą lub gorszą pod tym względem. Myślę, że to zależy od osoby, przyczyn rozstania, okolicznosci itp. Jedni zmieniają partnerów jak rękawiczki, inni rozpamiętują dawne miłosci. Mnie kiedyś ówczesny chłopak rzucił (nie dosc, ze przez fb XD, to jeszcze wyznajac milosc jakies 3 dni wczesniej) i potrafil dzień pozniej spotykać się z inną, kiedy to ja przez pierwszy tydzień nie mogłam spać, jeść i myślałam
Ja to Ja: Każda historia jest inna. Jeśli kochała, może nadal czeka. Jeśli Ty rzuciłeś - nie odzywa się bo przecież to Ty chciałeś, aby to był koniec. Nie sugeruj się opowieściami, nie zniechęcaj. Tylko Ty wiesz za co ją kochasz, czego brakuje. To, co piszą Mirki jest mało ważne. Ja kibicuję miłości. Chowaj dumę do kieszeni i jazda odezwij się do niej lub nie wiem, wykorzystaj dzień kobiet, może uda