Wpis z mikrobloga

Cześć dziewczyny, o kim dziś będziemy plotkować? Kogo będziemy szczuć? Na kim będziemy używać słów kluczy, emotikonek w postaci tagów, obrazków czy filmików? @Batgirl: ? Jak się czujecie po zaszczuciu człowieka? Wiecie co wam powiem? 99,99% z was nie dorasta @Reddiggowej do pięt, a teraz pomyślcie sobie, może i to był @Reddigg. I wiecie co, na tym całym zakichanym portalu nie ma takiego, który byłby lepszy od niego w sztuce bycia wykopowiczem - pod względem osiągnięć, ilości znalezisk i nie ma takiego na wykopie, który by mu dorównał. A teraz pomyślcie sobie, że on to zrobił dwa razy, skoro tak wierzycie, że Reddiggowa to on. Jak się teraz czujecie wykopki? Lepiej wam? Żaden z was mu nie dorasta do pięt! Włącznie z tymi z czołówki rankingu.

Pozdrawiam też administrację, która pozwoliła zaszczuć człowieka przez paru trolli. Pomimo tego, że dobrze widzieli co się dzieje. Nie robili nic. Lub prawie nic.

Kiedyś chciałam być na szczycie rankingu i wiecie co? Nie mam ochoty być jednooką królową w kraju ślepców, którzy jak flaga na wietrze zmieniają poglądy, zdanie i opinie, zależnie od tego z której strony powieje.
  • 131
@Xanthia: Już wcześniej powiedziałam, że od afery z domniemaną niestałością płci umywam rączki. Dobrze wiesz, że to nic nie zmieni, oni nadal będą jęczeć, mimo, że za jęki obrywa się mnie i tobie. ;)
@Xanthia: piszesz co najmniej tak, jakby reddig(owa) się rzucił(a) z okna. No daj spokój - ktoś nieznajomy był dla innego nieznajomego niemiły przez internet - to jest zaszczucie?! Kpisz sobie?!
@Xanthia: prawdopodobnie nie wstrzelę się w schemat tu panujący i narażę na mnóstwo krytyki, ale: bardzo przykre jest, że niektórzy "znani" i lubiani ludzie się wykruszają z Wykopu, ale traktowanie tego w ten sposób (jak tam wyżej) to chyba lekka przesada i brak umiejętności oderwania życia wirtualnego od rzeczywistości. Słowem: po cholerę się tak tym spinać? Ktoś się zabił, czy tylko usunął głupie konto?

No chyba, że tamta wypowiedź wyżej to
@batgirl: Ja po porostu nie cierpię publicznego linczu, nie cierpiałaś tak jak ja, gdy każdy mój wpis był aluzją do bycia Asią, której nigdy w życiu nie znałam. Analogia ta sama, Asia, Reddig. Wiem jak to wkurza. I wiem co się wtedy czuje. A że mi się obrywa, trudno. Nikt nie mówił, że ma być prosto :D Z prądem byle gówno popłynie a pod prąd jedynie szlachetna ryba :P
@Xanthia: serio aż tak się przejmujesz tym co się dzieje na internetach? nie masz poważniejszych problemów, nie wiem, rodzinnych, w pracy, z partnerem, co na obiad zrobić, że filmu w telewizji nie ma albo że na wspólnej wstrzymali na lato?
@Xanthia: zaszczuciu człowieka? Kobieto to tylko wykop. Jeśli przesiadujesz tu na tych samych zasadach jak ona to też może odejdź bo twoja psychika tego nie wytrzyma. Ja #!$%@? dorośli ludzie. Nie zachowujcie się jakby od kolejnego osiągnięcia na wykopie zależało wasze życie. Zaszczuciu człowieka? #!$%@? tak jakby tu ludzi mordowali czy coś.
@Xanthia: A teraz pomysl sobie, ze byl to inteligentny koles, ktore cale swoje zycie przepieprzal na wykopie. Albo pomysl, ze bylo to dziwne malzenstwo, ktore za darmoche zajmowalo sie tylko wykopem. Jak dla mnie, to wychrzanienie wszystkich kont bedzie dla niego\nich najlepsza mozliwa rzecza.
@anas_lex: No właśnie, dorośli ludzie, a zachowujecie się jak dzieci, napisz mi jeszcze że internet is serious business! Użyj kolejnego wyświechtanego frazesu, słowa klucza, w sumie emotikony, podsumuj mnie miarką gimnazjalistów, dalej :D Tak żeby każdy gimnazjalista mógł sobie znaleźć odpowidnią dla mnie szufladkę!

@rss: A co Ty osiągnąłeś na wykopie przez te 3 lata? :)

@marwiec: internet to tylko medium, tam zawsze po drugiej stronie siedzi człowiek.