Wpis z mikrobloga

Cześć dziewczyny, o kim dziś będziemy plotkować? Kogo będziemy szczuć? Na kim będziemy używać słów kluczy, emotikonek w postaci tagów, obrazków czy filmików? @Batgirl: ? Jak się czujecie po zaszczuciu człowieka? Wiecie co wam powiem? 99,99% z was nie dorasta @Reddiggowej do pięt, a teraz pomyślcie sobie, może i to był @Reddigg. I wiecie co, na tym całym zakichanym portalu nie ma takiego, który byłby lepszy od niego w sztuce bycia wykopowiczem - pod względem osiągnięć, ilości znalezisk i nie ma takiego na wykopie, który by mu dorównał. A teraz pomyślcie sobie, że on to zrobił dwa razy, skoro tak wierzycie, że Reddiggowa to on. Jak się teraz czujecie wykopki? Lepiej wam? Żaden z was mu nie dorasta do pięt! Włącznie z tymi z czołówki rankingu.

Pozdrawiam też administrację, która pozwoliła zaszczuć człowieka przez paru trolli. Pomimo tego, że dobrze widzieli co się dzieje. Nie robili nic. Lub prawie nic.

Kiedyś chciałam być na szczycie rankingu i wiecie co? Nie mam ochoty być jednooką królową w kraju ślepców, którzy jak flaga na wietrze zmieniają poglądy, zdanie i opinie, zależnie od tego z której strony powieje.
  • 131
@Xanthia: Nikogo nie szczułam nigdy. I przykro mi, że Reddiggowie odeszli ale...

... wkurza mnie, że coraz częściej ludzie usuwają konta - obrażają się, strzelają focha, robią ze swego pobytu tutaj jedną wielką sprawę. "Usunę konto jak mi dacie pryriald minusów, "poziom spada, usuwam konto", Polska nie weszła, usuwam", "jestem żoną Reddigga a nie nim samym, usuwam konto".

Jak nie chcesz minusów to zostań i następnym razem napisz taki komentarz, który
@Xanthia: to są to jakieś zawody? Nie dodaję wszystkiego na chama, a jedynie to, co wg mnie ma szanse się spodobać. Sorry, ale czegoś tak głupiego, jak Twoje stwierdzenie, dawno nie czytałem. 0.o
@Xanthia: Ja to powiem tak. Ja jestem zwolennikiem owczego pedu, jestem zwolennikiem pudelka, premiera i czerpania radosci z zycia. Niestety, co jest najsmieszniejsze, moje poglady, ktore powinny byc popierane przez masy staly sie w ostatnich latach pogladami niszowymi, poniewaz kogo nie spytam, to jest mu zle, nie lub premiera, nie lubi Smudy, nie lubi Polski, nie lubi TVNu itp. itd.

Takze nie zgadzam sie, ze tylko 2-3 osoby nie ida za
@gram_w_mahjonga: +

niektórzy traktują ten wykop naprawdę jak jakieś nawet nie drugie, ale pierwsze życie... dlatego śmieszne są te przeżywające wpisy Xanthii czy odchodzących ludzi żądających atencji czy próbujących coś wymusić, którzy potem wracają...
@Xanthia: Nikogo nie szczulem. Robie sobie jaja, ale tak naprawde o calej sprawie reddigg/reddiggowa dowiedzialem sie ze dwa tygodnie temu. Jestem wolny od wykopowych przeszlych afer, bo nie wiem o co chodzi. Nie wiem nawet dlaczego nie przepadaja za Toba i dlaczego nazywaja Cie Nemka, ale nie ide za tlumem. Jak kogos lubie, to lubie, bez wzgledu na to jaka ma opinie.
@Xanthia: "nie przeżyłeś tego co ona"

Boże co za debilne stwierdzenie. Rodzinę jej wymordowali? Mąż ją rzucił? Rodzice jej nie kochają? Czy może zakopali parę znalezisk? Kobieto proszę cię.. To już jest choroba.
@UlfNitjsefni: Faktycznie, tego nie wiedziałam. Cóż, jedni dodają z reddita inni Digga jeszcze inni robią kalkę z kidla.

@drastx: Tu chodzi o człowieka

@rss: Spodobać komu? Bezwolnym owieczkom? Wiesz ja robiłam testy. Wyobraź sobie, że wychodziły tylko te znaleziska, które nie wymagały zbytniego myślenia i skupienia dłużej niż na kilkanaście sekund, najlepiej streszczone w opisie. Dodawałam bardzo, bardzo różne znaleziska i testowałam co wejdzie a co nie, i wiesz
@Xanthia: dodawać z reddita, digga czy z czego innego, ok, ale uruchamiać skrypt, który ci przeszuka ww. strony i wypluje te 'fajne', a potem je dodasz na wykop? to już chyba przesada, no ale co kto lubi. w końcu ranking...
@Xanthia: gdybym był Reddiggową uważał, że mnie szczują, to:

1) wylogowałbym się

2) popłakał się, poszedł spać i następnego ranka miał w dupie hejterów

3) napisał do administracji donosy vide Deszcz

Naprawdę. To tylko internet, dzisiaj jesteś taką Reddiggową, a jutro możesz być YourDestiny. Tutaj nie toczy się normalne życie, bo można się w każdej chwili ulotnić i tyle. Nie podoba Ci się? Możesz sobie iść.

Ale sprowadzać to do takiej