Wpis z mikrobloga

Cześć dziewczyny, o kim dziś będziemy plotkować? Kogo będziemy szczuć? Na kim będziemy używać słów kluczy, emotikonek w postaci tagów, obrazków czy filmików? @Batgirl: ? Jak się czujecie po zaszczuciu człowieka? Wiecie co wam powiem? 99,99% z was nie dorasta @Reddiggowej do pięt, a teraz pomyślcie sobie, może i to był @Reddigg. I wiecie co, na tym całym zakichanym portalu nie ma takiego, który byłby lepszy od niego w sztuce bycia wykopowiczem - pod względem osiągnięć, ilości znalezisk i nie ma takiego na wykopie, który by mu dorównał. A teraz pomyślcie sobie, że on to zrobił dwa razy, skoro tak wierzycie, że Reddiggowa to on. Jak się teraz czujecie wykopki? Lepiej wam? Żaden z was mu nie dorasta do pięt! Włącznie z tymi z czołówki rankingu.

Pozdrawiam też administrację, która pozwoliła zaszczuć człowieka przez paru trolli. Pomimo tego, że dobrze widzieli co się dzieje. Nie robili nic. Lub prawie nic.

Kiedyś chciałam być na szczycie rankingu i wiecie co? Nie mam ochoty być jednooką królową w kraju ślepców, którzy jak flaga na wietrze zmieniają poglądy, zdanie i opinie, zależnie od tego z której strony powieje.
  • 131
@Xanthia: a niby co miałem osiągnąć? Ja tu się zarejestrowałem, żeby podyskutować, czymś się podzielić, czytać ciekawe rzeczy... no i wydaje mi się, że każda z tych rzeczy się spełnia, więc jednak cel osiągnąłem.

...no chyba, że coś mnie ominęło i cele na wykopie są zgoła inne? -.-
@anas_lex: Romanse, samobójstwa, strzelaniny, pościgi, śledztwa, afery - codzienność każdego wykopowicza. Nie każdy wytrzyma taką presję!

I wiecie co, na tym całym zakichanym portalu nie ma takiego, który byłby lepszy od niego w sztuce bycia wykopowiczem - pod względem osiągnięć, ilości znalezisk


@Xanthia: Tutaj to pojechałaś. On na swoim koncie jeszcze tworzył coś sam, dla wykopu. Nie można mu tego odebrać. Ale teraz to była tylko i wyłącznie kalka z
@anas_lex: +

zaszczucie człowieka


sztuka bycia wykopowiczem


królowa rankingu w kraju ślepców

#japierd.... nawet nie chce mi się komentować. Cóż jedni - normalni siedzą w poniedziałek rano w pracy, inni piszą wypracowania o wirtualnym królestwie wykopu i jego mieszkańcach. Gęsio out
@Xanthia: Moze nic nie osiagnal na wykopie przez trzy lata, ja nic nie osiagnalem przez piec. To nie sa zadne osiagniecia. Fajne mieszkanie/dom, samochod, dziewczyny, kariera - to sa osiagniecia, ktore w zyciu cos znacza i powinny sie liczyc i jedyna gra w ktora warto grac i sie przejmowac. Dodawanie znalezisk to moze jest i sztuka, ale marna.
@anas_lex: Owszem, jest. Głupio mi, że przebywam z ludźmi którymi tak łatwo sterować. Wystarczy puścić plotkę. Głupio mi, że kiedyś chciałam być 1 w rankingu - ale wśród takich jak wy? Głupio mi po prostu.

@rss: Aha, czyli nie rejestrowałeś się, żeby dodawać, dzielić się, tylko pogadać. pomyliłeś wykop z czaterią? :D
@Xanthia: Dlaczego zaraz myślenie gimbusa? Bo podeszłem do sprawy z żartem, bo dla mnie wykop to nie jest super poważna sprawa i zapytałem czy jesteś 3 multi żeby Cię wpienić? Może i jestem mały, ale ja jestem tutaj dla zabawy a nie dla tego żeby być pierwszy, na stronach gazet, mieć tysiąc plusików. Moje pogonie za rankingiem skończyły się na 150 miejscu.
@Xanthia: Ty w ogóle przeczytałaś moją odpowiedź? 0.o

Ja tu się zarejestrowałem, żeby podyskutować, czymś się podzielić, czytać ciekawe rzeczy...
@Xanthia:

I wiecie co, na tym całym zakichanym portalu nie ma takiego, który byłby lepszy od niego w sztuce bycia wykopowiczem -


pod względem osiągnięć, ilości znalezisk i nie ma takiego na wykopie, który by mu dorównał.

Serio ktoś tu siedzi dla osiągnięć i liczby znalezisk?
@Xanthia:

internet to tylko medium, tam zawsze po drugiej stronie siedzi człowiek.


Ale oznacza to też że człowiek powinien używać swoich zwojów mózgowych i nie przejmować się tym co niektórzy piszą w necie. Póki Cię nie wyzywają, nie obrażają, nie grożą, itp. nie ma sensu bo to po prostu śmieszne jest. Jakby wyzywali od najgorszych, grozili, szantażowali, to jest to wtedy robota dla Policji. No chyba, że z gorzkimi żalami na