Wpis z mikrobloga

Od 8 lat(z dwoma przerwami 2lata i 1,5roku) jestem uzależniona od kodeiny. Dużo mi dała a jeszcze więcej zabrała.
W chwili obecnej znów półroczny ciąg.
Czy byłby ktoś zainteresowany jakimś AMA? Taka trochę spowiedź z mojej strony.
Nowe konto z wiadomych przyczyn.

#narkotykizawszespoko #ama
  • 145
  • Odpowiedz
@bigb00m: @detreomycyna: W tym temacie właśnie mnie to zastanawia, że kodziarze muszą latać do różnych aptek w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, kiedy chcą kupić ogólnodostępny lek, na którego nie potrzeba recepty. Nie wiem czy to ja jestem tak #!$%@? czy nie, ale bez mrugnięcia okiem mógłbym sprzedawać nawet wagon thicodinu dziennie. Po prostu to tak, jakbym pracował w sklepie i odmówił sprzedaży fajek, albo grubej osobie słodyczy. Produkt jest
  • Odpowiedz
@sil3nt: za sprzedaż większej ilości niż 10 tabletek thiocodinu możesz dostać karę. Apteka to nie sklep, leki to nie papierosy xD Akurat to jest regulowane przez ministerstwo zdrowia, w niektórych krajach kodeiny bez recepty nie dostaniesz w ogóle.

Też nie miałbym skrupułów sprzedać więcej thio, ale na pewno nie będę tego robił, bo po co mi problemy?
  • Odpowiedz
@sil3nt: dokładnie nie można sprzedać więcej niż jednej paczki na jeden rachunek. Dla mnie cpanie kodeiny to poroniony pomysł, od groma czasu trzeba poświecić na latanie po aptekach. Robiąc ekstrakcję i tak zawsze zostanie paracetamol, a jedząc thiocodin ma się gwarancje wrzodów żołądka/polipów na jelitach. Za taki hajs co się wydaje w aptece można dużo bardziej wydajne i „zdrowsze” opio brać.
  • Odpowiedz
Uspokaja, relaksuje, powoduje wyrzut dopaminy, czujesz się zmotywowany i radosny. Po prostu niewyobrażalnie szczęśliwy.


@Kodeinka: więc co idzie nietak?
  • Odpowiedz
@detreomycyna: nie chce mi się teraz szukać po ćpunskich stronach ale sulfogwajakol zawarty w thiocodine przy częstym zażywaniu powoduje wrzody żołądka i śluz w oskrzelach. Mam dwóch znajomych co jedli kodę w ciągu ponad rocznym i obaj mają żołądki rozwalone.
  • Odpowiedz
@Rousseau: jak już coś to idiotką. Inaczej byś dzieciaku mówił jakbyś miał do czynienia z takimi kretynami jak OPka w pracy. Zero szacunku dla alkoholików, narkomanów i innych debili niszczących sobie życia na własne życzenie. Wystarczająco dużo jest ludzi chorych, realnie potrzebujących pomocy.


@taalarek: zero szacunku dla ludzi którzy mają zero szacunku!
  • Odpowiedz