Wpis z mikrobloga

Od 8 lat(z dwoma przerwami 2lata i 1,5roku) jestem uzależniona od kodeiny. Dużo mi dała a jeszcze więcej zabrała.
W chwili obecnej znów półroczny ciąg.
Czy byłby ktoś zainteresowany jakimś AMA? Taka trochę spowiedź z mojej strony.
Nowe konto z wiadomych przyczyn.

#narkotykizawszespoko #ama
  • 145
  • Odpowiedz
@Kodeinka: szczerze, tacy jak Ty powinni siedzieć w ośrodkach zamkniętych, a nie robić z siebie gwiazdy na forach. Jesteś przegrywem, odrzutkiem społeczeństwa. Lecz się, albo zgnij w samotności.


Jesteś idiotą.
  • Odpowiedz
: @mardory: po ki ci dowód na to, wielki problem pójść do apteki i kupić paczkę kody... @KrisM89: to kompletnie inna grupa substancji i kompletnie inne działanie. @kenay: na kaszel koda działa świetnie a przy normalnym dawkowaniu nic ci nie grozi
  • Odpowiedz
po ki ci dowód na to, wielki problem pójść do apteki i kupić paczkę kody...


@bigb00m: no nie przemyślałem tego ale po prostu dość mam tych #!$%@? kilkugodzinnych zielonek bez żadnego dowodu że to co piszą jest prawdą
  • Odpowiedz
@Merkava: alkoholik robił AMA: oo tak stary rób, fajny pomysł będzie poczytać co czuje i myśli taka osoba. No ale to był niebieski xD Tutaj mamy różowego i trzeba jebnąć xD Ja wiem, powinna się leczyć ale niech robi, warto poczytać co ma do napisania.
  • Odpowiedz
@yourvictim: farmaceuta nie ma się zajmować pouczaniem kogokolwiek
@Kodeinka: co ty właściwie #!$%@? o uzależnieniu skoro przez osiem lat nie przeszłaś jeszcze na silniejsze opio. Każde ćpun-ama jest praktycznie takie samo więc, oczywiście że nie chcę tego czytać.
  • Odpowiedz
@detreomycyna: yourvictim: farmaceuta nie ma się zajmować pouczaniem kogokolwiek.
Ale ma prawo odmówić sprzedaży leku jeżeli zachodzi prawdopodobieństwo użycia lekarstw w celu pozamedycznym.
  • Odpowiedz
@bigb00m: racja, tak czy inaczej nie powinien wsadzać swojego nochala w nie swoje sprawy, tak samo jak z tymi farmaceutami co nie sprzedają antykoncepcji, albo ginekologami, którzy nie uznają antykoncepcji hormonalnej ze względu na wiarę.

To, że nie sprzeda znaczy tylko tyle, że kodziarz pójdzie do następnej apteki. Pomagać można w inny sposób chociażby przez znalezienie jakiegoś dobrego specjalisty, w końcu jest się w branży medycznej, a nie przez odmawianie
  • Odpowiedz