Wpis z mikrobloga

Od 8 lat(z dwoma przerwami 2lata i 1,5roku) jestem uzależniona od kodeiny. Dużo mi dała a jeszcze więcej zabrała.
W chwili obecnej znów półroczny ciąg.
Czy byłby ktoś zainteresowany jakimś AMA? Taka trochę spowiedź z mojej strony.
Nowe konto z wiadomych przyczyn.

#narkotykizawszespoko #ama
  • 145
  • Odpowiedz
@Psajkoman: To nie takie proste. Człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego. Podczas każdej długiej przerwy od kodeiny wszystko co było w stanie dać mi radość dawało jej o wiele mniej niż mogła dać mi Pani K. Ta świadomość zabija. Czujesz pustkę, którą bez problemu możesz wypełnić. Znów możesz poczuć się szczęśliwy, kochać życie takim jakie jest.
  • Odpowiedz
@Kodeinka bo z góry zakładasz, że będzie #!$%@?, wydaje mi się, że w tych czasach, gdzie dostęp do przeróżnych dragów i leków i roślin jest ogromny, jest szansa odstawić nałóg. Poczytaj o ibogainie, metadonie, 5htp, może znajdziesz motywację. Jak znajdziesz to później znajdź sobie inny nałóg (słynne idź pobiegaj czy cuś) a jak nie sport to ja polecam rośliny i psychodeliki
  • Odpowiedz
@mulen: antidol lek zawierający kodeiny i paracetamol- jest bez recepty ale na jeden rachunek możesz kupić tylko jedną paczkę. @Chcesz_Pomarancze: nawet najlepsze ziółko nie ma podjazdu do opiatowego ciepełka i błogostanu :/
  • Odpowiedz
@Merkava: Ale na ch*j wyzywasz typie, uzależnić się można od wszystkiego. Nie każdy ma mega mocną psychę.

@Kodeinka:

To nie takie proste. Człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego. Podczas każdej długiej przerwy od kodeiny wszystko co było w stanie dać mi radość dawało jej o wiele mniej niż mogła dać mi Pani K. Ta świadomość zabija. Czujesz pustkę, którą bez problemu możesz wypełnić. Znów możesz poczuć się szczęśliwy, kochać
  • Odpowiedz
@Kodeinka: założyłem specjalnie konto, żeby napisać.

Powiedz mi, jaki jest Twój problem. Zaszło to już tak daleko, ze nie potrafisz odstawić o własnych siłach, nie masz pomysłu jak to zrobić, czy też potrafisz, ale za moment i tak wracasz do tego samego punktu?

Masz jakaś motywację, żeby wytrzeźwieć, czy się poddałaś? Sam nie wiem, co jest trudniejsze, odstawianie po długim ciągu, czy też akceptowanie nowej "względnie trzeźwej rzeczywistości", ale jeśli masz
  • Odpowiedz
@Kodeinka: droga taka impreza? Ile dziennie wychodzi Cię spożywanie kody? Jesteś nastolatką i nie masz pracy, że masz czas żeby przyjmować kodeinę 2x dziennie? Ile trwa haj przy "standardowej" dla Ciebie dawce?
  • Odpowiedz
@Kodeinka: szczerze, tacy jak Ty powinni siedzieć w ośrodkach zamkniętych, a nie robić z siebie gwiazdy na forach. Jesteś przegrywem, odrzutkiem społeczeństwa. Lecz się, albo zgnij w samotności.
  • Odpowiedz
@Kodeinka: Najpierw bandyta a teraz lekomani i ćpuni chcą AMA robić. Czekamy na alkoholików. Setki tysięcy w Polsce ludzi wali benzo, leki opioidowe, środki nasenne. Impojuje to gimbom co najwyżej. Idź do poradni psychiatrycznej, do specjalisty, a nie fejm w internecie zbierać.
  • Odpowiedz