Wpis z mikrobloga

Od 8 lat(z dwoma przerwami 2lata i 1,5roku) jestem uzależniona od kodeiny. Dużo mi dała a jeszcze więcej zabrała.
W chwili obecnej znów półroczny ciąg.
Czy byłby ktoś zainteresowany jakimś AMA? Taka trochę spowiedź z mojej strony.
Nowe konto z wiadomych przyczyn.

#narkotykizawszespoko #ama
  • 145
  • Odpowiedz
@sivyjara: Może przy okazji trochę rozwinę ten watek.
Gdy już się zdecydowałam, że koniec z czytaniem i trzeba ruszyć do apteki byłam tak podekscytowana, że co chwilę musiałam się upominać by w aptece wyjść jak normalny człowiek który ma kaszel a nie który chce sobie porzreć w całość opakowanie razem z receptą. Na początek wzięłam 150mg i byłam zawiedziona. Nie działało jak powinno. Dopiero później wyczytałam o receptorach, które trzeba najpierw
  • Odpowiedz
@Kodeinka: Nikogo to nie interesuje. Kodeinę wali więcej osób niż Ci się wydaje. Także dla ćpuna to nic nowego. Nie jest to też na tyle szokujący temat, żeby zainteresować osoby nie siedzące w temacie. Ot, kolejna osoba, która popłynęła z kodeiną. Takich historii są setki jak nie tysiące.
Ode mnie mogę tylko powiedzieć, że życzę powodzenia w wyjściu z uzależnienia. Nie jest łatwo przerwać tak długi ciąg ale w pewnym momencie
  • Odpowiedz
@Dzikopiryna: Przeważnie antka. Miał mocniejsze i szybsze wejście. Do tego cała otoczka ekstrakcji sprawiała mi radość. Thio brałam tylko w nagłych przypadkach, gdy nie było możliwości przygotowania antoniusza.
  • Odpowiedz
@Koniec_Zartow: Owszem. Możesz być uczulony na kodeinę lub mieć problemy sercowe nawet o tym nie wiedząc. Koda powoduje wyrzut histaminy a to przyśpiesza akcje serca. Poza tym może też dojść do depresji układu oddechowego.
  • Odpowiedz
@Psajkoman: Jestem w półrocznym ciągu. Moja najdłuższa przerwa to 7 dni, czułam się już dobrze, ale problem polegał na tym, że moje mocne postanowienie poprawy nie było już takie mocne. Oprócz tego 3 razy robiłam dwudniową przerwę. Zdarza się, że biorę 2 razy dziennie, ale staram się tego nie robić.

Jakie odstępy wg Ciebie trzeba robić aby to 'kontrolować'?


Moje pierwsze dwa lata z kodeiną były właśnie kontrolowane i to mnie
  • Odpowiedz
@Kodeinka: Dzieki za odpowiedz i troche mialem do czynienia z narko jak czlowiek byl mlody robil rozne dziwne rzeczy Wiem ze to twoje AMA ale chcialbym ci napisac jak to bylo u mnie tak w skrocie otoz przez 10-11 lat moja kochanka byla MJ dochodzilo do tego ze potrafilem palic po 6-7 blantow dziennie poruszanie sie samochodem nie sprawialo mi problemow doszedlem do takiej wprawy ze caly dzien bylem pod wplywem
  • Odpowiedz
@ciezka_rozkmina: Na wypoku siedzą różni ludzie. Owszem, głupotą byłoby robić coś takiego na hypciu, ale tu chętnie odpowiem na parę pytań być może ja przejrzę na oczy kim się stałam gdy wrócę do niektórych sytuacji o których nie pamiętam a które przypomną mi użytkownicy zadając pytania.

W moim otoczeniu nie znam nikogo kto w ogóle ma pojęcie co to kodeina, ale zgadzam się z Tobą, że wiele osób na pewno jest
  • Odpowiedz
@Kodeinka również od dawna interesuje się różnymi substancjami psychoaktywnymi i wiele też próbowałem, ale opiatów się boję bo wiem, że bym się #!$%@?ł na amen, taki już żywot politoksykomana
  • Odpowiedz
@Psajkoman: Ja byłam jedną z tych, którzy uważają się za wielce twardych i przegrałam co można było przewidzieć. Chciałoby się rzec, że człowiek uczy się na błędach, ale niektórych błędów nie da się cofnąć.
  • Odpowiedz
@Kodeinka masz rację, nie da się cofnąć, ale tylko glupiec popełnia te same licząc na inny rezultat. Mam nadzieję, że ogarniesz wszystko do kupy, nie wiem spróbuj schodzić z ciągu do tego okresu początkowego gdzie koda była raz w tygodniu, jeżeli będzie problem z tym, zainteresuj się ibogaina. Jesteś jeszcze młoda i szkoda, żebyś została (wybacz za określenie) opiowrakiem. Przecież jest jeszcze tyle ciekawych dragów do spróbowania i miejsc do odwiedzenia! :)
  • Odpowiedz