Wpis z mikrobloga

Wam się już naprawdę we łbach #!$%@? od tego doszukiwania się lewactwa, prawactwa i #!$%@? wszędzie... Wiedźmin przede wszystkim ukazuje, że rzeczywistość nie jest czarno-biała i zło może być w każdym, i wszędzie, a nie jakieś idelolo, którejkolwiek z tych waszych #!$%@? stron, no ale percepcja selektywna, nie? Widzicie tylko to, co chcecie widzieć.
najzabawniejsze jest to, ze w wiedźmin jest w #!$%@? 'lewacki'


@jokefake:
Gdzie niby w Wiedźminie "walka" o parytety dla Kobiet i niepełnosprawnych, "małżeństwa" homoseksualistów, "wolność wyboru płci" i zabieranie pieniędzy Wiedźminom by dać je na biednych wieśniaków, którzy nie chcą pracować?
@TheRemedy: Niestety, to jest całkowicie nieśmieszne. To jest wyraz jakichś dziwnych paranoi i fobii, typu HURR DURR HOLOŁUD CHCE ZNISZCZYĆ KULTURĘ BIAŁEGO CZŁOWIEKA
Jeśli o mnie chodzi, to Geralta może sobie grać i czarny, najwyżej dojdę wtedy do wniosku, że ten serial jest #!$%@? i nie będę go oglądać.
@Errad: przeczytaj jeszcze raz mój pierwszy post i zastanów się, czy to ja mam problem z polityką/ideologiami w świecie wiedźmina, czy #!$%@? fandom który widzi świat zero-jedynkowo, wypierając jednocześnie istotę tej sagi, jako coś co ma ją zniszczyć.

@jokefake:
Czyli mówisz, że nie Ty przypisujesz Wiedźminowi "lewactwo", a prawacki fandom, który sobie wymyśliłeś?
Zwiastunów nie było, ale skoro "lewaczka" stoi na czele tego dzieła i deklaruje, że zadba o różnorodność to chyba można spodziewać się najgorszego, a lewackość we współczesnym rozumieniu to właśnie to, co może ten serial zniszczyć bo wpychanie murzynów do serialu o słowiańskim charakterze to chyba nie jest dobry pomysł. Jeszcze jak dorzucą homopropagandę to będzie
słowiańskim charakterze to chyba nie jest dobry pomysł


@Errad: co w wiedzminie słowiańskiego? xD chyba tylko grafika z gry. wiedzmin jest nieokreślonym kulturowo uniwersum i może cie zaskoczę ale te słynne murzny też tam biegają- z zerrikani.
a co do homopropagandy- przyjrzyj sie postaci ciri ( ͡° ͜ʖ ͡°)